Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan lány/nő, aki képtele...

Van olyan lány/nő, aki képtelen az orgazmusra? . Fizikai betegségek miatt inkább.

Figyelt kérdés
18/L
2011. júl. 28. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
igen van,általában az a válasz,hogy most ne,fáj a fejem :)
2011. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xD ..
2011. júl. 28. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
betegség nélkül, a nők egy része képtelen az orgazmusra...ez van
2011. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Szerencsére nem tartozom azon nők közé, akiknek nincs orgazmusa, de nem mondom, hogy nem kellett hozzá megtanulnom saját magam, és kikísérletezni, hogy miként jutok el odáig...

18 évesen szerintem még ne add fel.. ha magát az érintést szereted, akkor próbálgasd, hogy hol és miként a legjobb... ha Te megtudod, akkor aztán a partnerednek is el tudod mondani, meg tudod mutatni. :)

2011. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
másfél év alatt annyi próba, egyedül, és a barátommal..már MINDENT kipróbáltunk...semmi, csak h van -e betegség erre vagy vmi fizikai..lelki tuti nincs
2011. júl. 29. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2011. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

20/L


nekem eddig csak masztizva sikerült orgazmushoz jutnom, és az is csak csikló-orgazmus volt, pedig vibrim is van, de egyszerűen nem éreztem a g-pontomat sosem

2011. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!