Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem herpeszem van a...

Azt hiszem herpeszem van a nemi szervemen (lány) már voltam nőgyógyásznál meg urológián is 2 hónapja mert azt hittem candida de csináltam candida tesztet és negatív lett van erre házilag megoldás?

Figyelt kérdés
kérlek adjatok ötleteket mit lehetne csinálni köszönöm
2009. ápr. 7. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha herpesz, akkor az nem játék, nagyon súlyos következményei lehetnek. Menj orvoshoz.
2009. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most nem értem. voltál nőgyógyásznál, és az átsiklott a tény felett, hogy herpeszed van, és nem kezelt? akkor menj el egy másik nőgyógyászhoz, és sürgősen kezeltesd magad, mert a herpesznek súlyos szövődményei lehetnek, még meddő is lehetsz! a partneredet is kezelni kell, mert ha neked herpeszed van, ő is megkaphatta, és visszafertőz.
2009. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aham voltam dokinál és hüvelykúpot írt fel mert járok uszodába és azt hittem ott kaptam el valami gombát meg írt gyógyszert is aztán utána elmúlott és megint kiújult most akkor 2 havonta nőgyógyászhoz kell járnom?
2009. ápr. 7. 10:28
 4/4 anonim válasza:
nem hiszem hogy 2 havonta biztos nem irt fel annyira hatásos gyógyszert kérd meg rá hogy most valami hatásosabb gyógyszert írjon fel mert ez nem mulasztotta el.. ha megint nem fog elmúlni keress fel egy másik orvost hátha ő majd kigyógyít belőle néha a nőgyógyászok eléggé felelőtlenek és próbálkoznak a betegen hogy vajon ez a gyógyszer elmulasztja meg egyéb ilyen dolgok :) jó bullást neked :)
2009. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!