Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet végbélrepedést...

Hogy lehet végbélrepedést leghamarabb begyógyítani? Fáj és vérzik székletkor.

Figyelt kérdés
5 hete szültem és szoptatok úgyhogy akármien krémet sajnos nem is használhatok. Nagyon szenvedek. Másnak is volt hasonló problémája?
2009. ápr. 7. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg kellett műteni:(:(:(
2009. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vissza a dokihoz sűrgősen.
2009. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A doki biztos tud felirni olyan hámképző krémet, ami nem árt nektek. Addig is amig eljutsz, kenheted pl. aloeverás krémmel, vagy tisztálkodás után kamillás főzettel átmoshatod.
2009. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál megvizsgált és ő azt mondta, hogy kenjem reparonnal és parafinolajat ajánlott hashajtónak. Hát remélem el fog múlni. Milyen volt neked első kérdező, hogy műteni kellett? Milyen egy ilyen műtét? Nagyon fáj utána? Altatnak közben?
2009. ápr. 7. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is sokáig tartott a kínlódás a berepedéssel, én is végigpróbáltam mind cuccot, semmi nem segített. Azt, hogy a doki mit csinált pontosan, nem tudom, nem volt altatás, csak érzéstelenített, a proktológiára kellett menni, és kb 15 percet voltam benn. Nem fájt egyátalán, de persze elég utálatos dolog proktológiára járni.:(
2009. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
neogranormontól nekem 2 nap alatt elmúlt
2009. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nekem is most volt ez miatt mutétem engem altattak

kihuzták a végbelem kikaparták és kezelték meg injekciozták,hogy konnyebben tudjon gyogyulni és persze most is kint van még sajnos....és Doloproct krémet használok rá azzal kell kenegetnem

2010. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Neogramormon-os popsitörlő, Bepanthen PLUS krém, és szinte bármilyen aranyér elleni kúp.
2011. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Neogranormon popsitörlő utána Bepanthen PLUS kenőcs.

Ha égető érzés van akkor napközben még Doxiproct kenőcs ez nagyon jól csillapít és gyógyít, este és reggel pedig Suppositorium haemorrhoidale FoNo VII. Naturland kúp. A kúpot iratni kell ( háziorvos) a többi szabadon vásárolható.

2011. júl. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!