Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tapasztalt már hasonlót...

Valaki tapasztalt már hasonlót és hogy mi mulasztotta el?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és candida elleni kezelés után jelentkezett egy számomra ijesztő tünet. A hüvelyem felszíne rendszeresen bedagad, fáj még az alhasam is mintha be lenne gyulladva nagyon kellemetlen és még a szex is fájdalmas. Használtam gynoflort a kezelés után de ez a problémám nem jött helyre.Egyik barátnőm betadine kúpot használt rá és bevált, de gondoltam megkérdezlek titeket hogy ki használta már, vagy hogyha nem vált be akkor mit kéne tennem?
2011. júl. 29. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj nögyógyászhoz, mert könnyen lehet, hogy semmi köze a candida elleni kezeléshez (ugyan nem tudom, ez miböl állt, de lehet az is, hogy attól csak nagyobb bajod lesz, mint amennyit használ), de az biztos, hogy nem normális. Házilag nem kellene kisérlezetgetned, mert azzal csak rontasz rajta.
2011. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
voltam vele orvosnál, de a helyi kórház nőgyógyászatán a főorvos aki kezelt a gombával azt mondta, hogy beképzelem :S magán dokira meg jelenleg sajnos nincs pénzem :(
2011. júl. 29. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!