Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon? :$ (Kérdésed túl rövid)

Tampon? :$ (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Eléggé félek tőle, mert még egyszer asszem tavaly mikor ki akartam húzni a végén az egyik csavara becsípte a bőröm. Azóta nem merek tampont használni de a betéttől meg már rosszul vagyok. Olyan mintha pelenkába lennék és idegesít ahogy elmozdul meg folyik benne minden.

Meg azt hallottam hogy a tampont csak a szüzesség elvesztése után lehet használni.


15/L


2011. júl. 30. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Talán nem volt elég nedves a hüvelyed, mikor próbáltad, és a szűzhártyádba is beleakadt.
2011. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként már az első alkalommal is lehet tampont használni a szüzességtől függetlenül, csak minivel kezd. Első voltam.
2011. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"csak a szüzesség elvesztése után lehet használni. "...ezt leginkább csak az anyukák mondják(az enyém is) ...Lehet nyugodtan használni. Egy tamponos rossz élmény ... nagy ügy :) Biztos sokakkal előfordult már hasonló! Nyugodtan használj tampont. :)
2011. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tampont, már akár az első menstruáció alkalmával lehet használni... a mini tamponokat pont ezért találták ki. Mindenképpen kezd azzal. És egyetértek az előttem szólóval, egy tamponos rosszélmény, még nem a világvége... próbálkozz újra. Hidd el, nem is olyan borzasztó :)
2011. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha lesz még jó idő nyáron, és strandolni akarsz, akkor muszáj lesz tampont használnod! Első voltam.
2011. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal. Még annyit fűztem hozzá, hogy nekem is sok rossz élményem volt vele, még az elején, sokáig nem is sikerült használnom :$ De aztán valahogy mégiscsak sikerült megoldani.. X) Csak nyugi!
2011. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szűzen a normál is megy, nyugodtan megpróbálhatod vele. Ne görcöslj rá, ennyi.
2011. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!