Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3hete késik a mensim de közbe...

3hete késik a mensim de közbe néha fáj a hasam mintha megjönne de semmi, terhes NEM vagyok.. akkor mitől lehet ez??

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 04:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért vagy biztos abban, hogy nem vagy terhes, mert nem volt szexuális kapcsolatod, akkor mindenképpen menj el nőgyógyászhoz. Nem tudom, hány éves vagy, de ha csak mostanában jött meg, lehet ilyen "kihagyás". Én a helyedben tutira elmennék dokihoz!
2008. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen. A doki kétoldali petefészek-gyulladást állapított meg. Egy kocsiderékra való gyógyszert kaptam, de attól legalább elmúlt.
2008. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22éves vagyok 12 éve van meg a mensim szinte mindig késett 1-2 hetet....de mostanába pontosan jött meg ezért is furcsálom..
2008. márc. 3. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a mult honapban nekem is 3hetet késett,és ciszta volt az oka
2008. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha valakinek mégcsak egyszer jött meg és msot abban az időszakban van h késik akkor amikor kb megjönne ha megjönne abban az időben görcsölhet igy?

ne haragudj hogy itt kérdezek.de itt valaki csak tudja:D:$

előre is köszi és még egyszer bocs.

2010. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!