Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy kimarad a...

Van olyan hogy kimarad a menzesz spirál mellett? Vagy terhes vagyok? Vagy gond van a spirálommal kb fél éve van fent . A napokban görcs szerül kisebb fájdalmaim voltak mintha megjönne már elmúltak. én késik 10 napja szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Nekem nem volt még spirálom, de a barátnőm mellette lett terhes. sajnos neki rosszul végződött, mert mikor levették, sajnos elment a baba.

Minden jót!!

2011. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,

tudom azóta sokat változott az orvostudomány,az én anyukám amikor velem terhes lett spirál volt fent neki,és tessék itt vagyok,aóta elmúltam 26. tehát bármi lehet. én megmutatnám magam a nődokinak. ha egy baba jönni akar...

2011. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is spirálom van, ma egy hete hogy késik. Csütörtökön csináltam tesztet, erős pozitív lett, ma megyek a dokimhoz, nagyon ideges vagyok:(

Csinálj egy tesztet, ha terhes vagy tuti kimutatja!!!

2011. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huppsz, most látom már rég írtad a kérdést:)

Mi történt veled? Terhes lettél?

2011. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem.. csak késett.:-)
2011. szept. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!