Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eltűnt a tamponom, mit tegyek?

Eltűnt a tamponom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 3 órája raktam fel a tamponom, és mikor akartam kiszedni, se húzószál, se semmi. Megpróbáltam a guggolós, nyomós dolgot, semmi. Körbetapogatóztam az ujjammal, semmi... Félek, mi lehet? Lehetséges, hogy olyan mélyre csúszott, hogy nem érem el, és ki sem akar jönni?
2011. aug. 1. 02:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A tampon nem tűnik el csak úgy. :) A "guggolós, nyomós dologgal" majd akkor tudod kiszedni, ha megtelt vérrel.
2011. aug. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
26%
Black hole effect.
2011. aug. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ciki és lehet, csak a WC-ben landolt valamikor, de inkább keress fel egy nôgyógyászt mielôbb, mert ha bent marad életveszélyes lehet (toxikus sokk).
2011. aug. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha tele van, akkor kitudod nyomni mintha kakilnál, csak guggolj le és nyomj. Ha így sem sikerül, akkor más választásod nincs, mint orvossal kivetetni!
2011. aug. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is nyugi! A hüvely nem túl hosszú, onnan beljebb/feljebb a női anatómia miatt nem juthat, szóval, ha bent van, meg kell találnod!


1.)Voltál wc-n, amióta felraktad? Lehet, hogy úgy kicsusszant, hogy nem is vetted észre.

2.)Alapos kézmosás után, az ujjaddal nyúlj be mélyen és tapogatózz körbe.

3.) Hányadik napodon vagy, mennyire erős a vérzésed? Várj még kb.2-3 órát, addigra elvileg megtelik és akkor könnyebben ki tudod nyomni guggolva, türelemmel.

4.) Ha ennyi próbálkozás, kutatás sem vezet eredményre, érdemes elmenni nőgyógyászhoz (de nem holnap, hanem még ma kb. délig), hogy benézzen és megnyugtasson.

2011. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem rétem, nyúlj fel az ujjaddal, tapintsd végig magad, ha bent van, akkor ott kell legyen.
2011. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pardon: "nem értem"
2011. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyszer véletlenül kettő volt bennem, mert azthittem nincs bent :D de mikor kiszedtem, jött vele a második is. nyugi!
2011. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gugolj le és nyomjál erőteljesen mitha szülnél;)ha így se fog majd kijönni akkor orvoshoz kell menni
2011. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!