Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még soha nem voltam nőgyógyász...

Még soha nem voltam nőgyógyásznál holnap megyek először. Kicsit félek. Milyen vizsgálatokra számítsak?

Figyelt kérdés
Volt aki azt mondta h ne féljek egy 5-10 perc az egész és nem lesz semmi bajom,viszont volt olyan is aki azt mondta h 2-3 óra hosszáig is eltarthat..most akkor mi az igazság?milyen vizsgálatok lesznek?köszönöm a választ
2009. ápr. 8. 05:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Maga a vizsgálat és a beszélgetés (már , ha van) az tényleg pár perc . Viszont a várakozás ! Ha magándokihoz mész előre bejelentkezve akkor természetesen nem kell várakozni . Én sose jártam magándokihoz (elvi okokból) 3 gyerekem lett és apró kellemetlenségektől eltekintve mindig meg voltam elégedve az engem ellátó orvosokkal .
2009. ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nemrég voltam először. :) Amikor leveszi a kenetet az egy picit kellemetlen,de ha el tudsz lazulni kellően meg sem érzed. Nekem azt mondták, hogy a doki ügyes kezétől is függ. Nekem hüvelyi UH-n cisztát is nézett,hogy van e(nem volt),az abszolút nem fájt. Igazából én azért voltam kicsit gátlásos, mert egy tök idegen férfinek kell terpeszteni de ezt is leküzdöttem azzal, hogy neki ez a munkája. Szóval ne félj. Amúgy én SZTK-s nődokinál voltam.

2009. ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi nem kell félni! Én is nem rég voltam először és én is nagyon féltem de azóta teljesen nyugodtam megyek a dokihoz mintha háziorvoshoz mennék! bemész hozzá leültet megkérdezi mi a panaszod meg kérdezi hogy először vagy e nála akkor bevisz a gépbe utána felteszi az általános kérdéseket h mikor menstruálsz születési dátum van e párod stb... aztán mondja hogy le lehet vetkőzni alul zokni maradhat aztán befekszel a kengyelbe berakod a lábad megtapogat felnyúl valószínű akkor most fogsz átesni az első méhnyakrák szűrésen kicsit kellemetlen lesz de nem fog fájni túlzottan ne ijedj meg aztán megnyomkod felírja a gyógyszert meg ultrahangoz és kész is
2009. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!