Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogyót e valaki a Dr. Chen...

Fogyót e valaki a Dr. Chen Jíangzhí Tongshu San Szüztea kapszulától?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:02
 1/4 anonim válasza:

Miért nem fogadjátok már el a tényt,hogy fogyni csak fogyokúrával és éhezéssel lehet.

Gondolod ha feltaláltak volna már valami jó gyógyszert,nem minden kövér ember a patikáknál sorakozna....

A szűztea kapszulátol csak fossni fogsz,és iszonyú görcseid lesznek.

inkább fogyokúráz!!

2011. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogyókúráról az a véleményem napi egyszer eszek mióta megszültem a második gyerekemet. És mégis hízok. Nem vagyok kövér de, vékony sem 170cm vagyok és 72 kg.
2011. aug. 1. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
erről a kapszuláról nem tok semmit, bocs. de az XLS medical tablettában az a poén, hogy ha tudod előre hogy mit fogsz enni, akkor olyan tabit veszel be, amit kajálsz. Pl van szénhidrát megkötő és zsírmegkötő is. nekem sikerül fogyni tőle, úh még nem hagytam abba, még 5 kiló!!!.
2011. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen. CLA max verziója nagyon jó!
2017. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!