Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ma bajom a tegnap...

Lehet ma bajom a tegnap reggel bevett Fluconer 150 mg kapszulától?

Figyelt kérdés
Hüvelygombára kaptam és a második szemet csak 10 nap múlva kell bevennem!Igazából erős gyógyszernek képzelem,és félek is tőle!Néha mintha valami szédüülés szerűt éreznék!Az érdekelne,hoyg meddig kell tartanom a mellékhatástól?
2011. máj. 5. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Valóban erős gyógyszer, és a mellékhatások is gyakoriak. Amíg szedi a készítményt, bármikor jelentkezhetnek ezek a tünetek, de ha túl gyakori a szédülés, akkor javasolt lenne másik készítményt kipróbálni. - Egy gyógyszerész-
2011. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekelne meddig van bennem ez a szer, mert tegnap vettem be reggel és legközelebb 10 nap múlva kell az utolsó és egyben 2. szemet bevennem!Sosem ,,szédültem.. még,így egy is sokank tűnik!
2011. máj. 5. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
30 óra a felezési ideje kb., tehát több mint egy nap mire elmúlik a hatása.
2011. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy szívesen válaszoltam ;)
2011. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy nem voltam net közelben, így nem tudtam megköszönni!

Tehát: Köszönöm Szépen a választ!!

Remélem nem halok meg tőle, mert néha olyanokat bever a szívem............

2011. máj. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!