Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg összefügghet ez a két...

Tényleg összefügghet ez a két dolog?

Figyelt kérdés

Érdekes kérdésem lenne Hozzátok: ma a nőgyógyászom a vizsgálat során megállapította, hogy lyukacsos az egyik petefészkem. Mondta, ijedelemre nincs ok, sok embernek ilyen, de nem tudják mitől(!). Majd közli, ő most hangosan gondolkodna: ezt ált. olyan lányoknál látja, akik inkább klitoriálisan élveznek el, akik sokat maszturbálnak. Mondja, hát szerinte meg kéne tanulni vaginálisan élvezni, minél hamarabb, annál jobb.

Igyekeztem nagyon gyorsan felkaparni az állam a földről.

Barátom ugyanígy le volt döbbenve.

Nem tapasztalatlan suhanc egyikünk se (huszonéves pár), és elismerjük hogy az orgazmusnak sok pozitív lélektani hatása van, de ezek között én nem látok összefüggést.

A doki elismert, tapasztalt, öreg főorvos, elég pénzhajhász, de jó szakember.


Párom az egyetlen srác, akivel minden(!) szeretkezésnél könnyen elélvezek úgy, hogy ingerlem kicsit magam (ez nagy szó és én is meglepődtem rajta), de attól tartok, "manuális besegítés" nélkül nem menne.

Tényleg van összefüggés? Tapasztalatok?

Hagyjuk a fenébe ha nekünk így jó, vagy tényleg igyekezzem megtanulni? Párom nagyon a szívére vette, kicsit kicsi az önbizalma, pedig remek az ágyban, és én se akarok rágörcsölni, hogy most márpedig muszáj hüvelyi úton elélvezni... :S


2011. aug. 1. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a doktorbácsi nagyon vicces kedvében volt... Nekem is ugyan ilyen a petefészkem és a kettőnek semmi, de semmi köze egymáshoz, ugyanis genetikailag meghatározott az ember lányának milyen a petefészke...

Amúgy az ötlet nem rossz :D irtó jót derültem rajta.

Gyakorolni meg sosem árt:)

2011. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!