Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összefügghet a lenti két dolog?

Összefügghet a lenti két dolog?

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt bakteriális hüvelyfertőzésem volt, szedtem rá szájon át gyógyszert, ami elmulasztotta. Most megint kijött, fáj, viszket és erős folyásom van, tuti, hogy megint az, de nem tudok elmenni nőgyógyászhoz, mert tegnap óta meg kellene jönnie, de a vér keveredik a folyással, tehát nem tiszta vér, csak olyan barnás folyás. Meg akartam várni, míg elmúlik, de még meg sem jött ezek szerint. Összefügghet a két dolog?
2010. jan. 29. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem mindenképpen menj el dokihoz, még ha vérzel is. Nehogy komolyabb probléma is legyen ebből a fertőzésből.
2010. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hüvelyfertőzésre a szájon át szedhető gyógyszerek csak tüneti kezelést jelentenek. Arra hüvelykúpot kell kapnod, szerintem hívd fel a dokit, mondd el neki amit leírtál és a mensid utánra rögtön kérj egy időpontot.
2010. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menszesz alatt is el lehet menni nőgyógyászhoz. Látott ő már ennél cifrábbat is, előtte nem kell szégyenlősködnöd.
2010. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma már biztos nem tudnék eljutni hozzá, szerintetek hétfő már késő lesz? Történhet két nap alatt komoly probléma?
2010. jan. 29. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, 2 nap alatt semmi sem fog veled történni, nemkell aggódnod. de akár meg is vérhatod a menzeszed végéd, nemfogsz meghalni, és nemlesz semmi extra bajod sem tőle. a menzesz egy tisztulási folyamat is egyben, szal ő közben tisztít téged.
2010. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz 2 nap alatt semmi bajod, de mensi után rögtön menj el orvoshoz.
2010. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!