Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Génia 92 hüvelykúp, mitől...

Génia 92 hüvelykúp, mitől lett ilyen?

Figyelt kérdés
Még a télen vettem ezt a hüvelykúpot, és még maradt belőle 6 db. Most szükségem lenne rá, ezért tegnap este felbontottam egyet, és azt tapasztaltam hogy sárgább színe volt, és sokkal erősebb szaga. Mintha felolvadt volna, mégis teljesen kemény volt. Mi történhetett vele. Egy szekrényben tároltam tehát nem a napon volt, meg nem is olyan meleg helyen. Így még felhasználhatom?
2011. aug. 2. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ne használd :S

Nézd meg, hogy meddig lehet használni, biztos van rajta valami dátum... De ha nagyon megváltozott, ajánlom, hogy inkább újat vegyél :)

2011. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem járt le, 2012 10.hó-ig jó még, ezért nem értem. Amúgy este feltettem egyet, és nem lett semmi bajom, tehát nem viszketett meg semmi ilyesmi. De nemtudom hogy folytassam-e.
2011. aug. 2. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lett semmi bajod akkor folytassad. :)
2011. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem fog gondot okozni, bár nemtudom hogy mi baja lehet ha még nem járt le.
2011. aug. 2. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Amilyen melegek voltak nyáron szerintem egy kicsit megolvadt a fiókban. Ettől függetlenül szerintem használható még.
2011. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És attól változhatott meg?
2011. aug. 2. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!