Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygombát lehet kezelni...

A hüvelygombát lehet kezelni csak krémmel, hüvelykúp nélkül?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kezelni lehet, gyógyítani nehezen.
2011. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És kb. mennyi idő alatt múlnak el a tünetek? :)
2011. szept. 11. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
A hüvelykúp az nagyon sokat segít, úgyhogy semmiképpen ne hagyd ki. A 3 napos kezeléssel a legkellemetlenebb tünetek megszűntek nekem. De utána is kenegesd még 2-3 hétig.
2011. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És ha szűz vagyok lehet használnom hüvelykúpot?
2011. szept. 11. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz, hanem menj orvoshoz. Ő biztosan tudja mi bajod van, és mi kell rá.
2011. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szüzen is lehet. Miért ne lehetne? Ha felmegy... és nem vastag...

Amúgy tényleg érdemes orvosnak is megmutatni.

Nekem tavaly volt kb 3-szor. Canesten combit használtam rá, akkor helyre is jött.

Meg most néhány hete is volt csak gyenge, de most mintha visszamaradt volna egy nagyon ritkán jelentkező, és nagyon enyhe viszketés.És ezzel most mindenképpen elmegyek nőgyógyászhoz.

2011. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet csak krémmel is, csak talán lassabba gyógyul. Nekem nagyon sokszor van, és nem futok mindig dokihoz vele. Magában ez is szok segiteni. Tünetek elmúlása után is még használd 3-4 napig minimum. Viszont ha visszatér akkor doki.

És biztos vagy benned hogy gombád van? Mivel szűz vagy még, gondolom először is van gondod, nehogy másra kezeld mint kellene. Egyébként ha tampont lehet akkor kúpot is lehet szüzen használni.

2011. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!