Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog vizsgálni a nőgyógyász?

Meg fog vizsgálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt voltam nála,mert folyásom volt,adott rá kenőcsöt,de nem hatott.Jövő héten megyek vissza,és ha elmondom neki,hogy nem hatott a gyógyszer,és még mindig folyásom van,meg fog megint vizsgálni?A kenetem eredménye is akkora lesz meg,ha tudja,hogy milyen baci okozta,akkor már tud adni "normális" gyógyszert is,nem kell kísérletezni.

Szerintetek ha van más gondom is,nem ezzel kapcsolatban,de nőgyógyászati(hormongondok),mondhatom utána neki azt is?


2011. aug. 2. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális orvos nem ír úgy gyógyszert, hogy ne vizsgálna meg!
2011. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a hormon problémát mondhatod neki de én inkább hozzáértő orvosra, endokrinológusra bíznám a kezelést
2011. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tavaly is volt fertőzésem,akkor hüvelytablettát írt fel először,majd visszamentem,megjött a kenetem eredménye is,mondta,hogy felesleges volt levetkőznöm,ilyenkor már nem vizsgál meg,mivel tudta,hogy mi okozza,így fel írt egy antibiotikumot.Ezért kérdezem,hogy ez most is így lesz-e.

endokrinológiára meg beutaló kell,ha jól tudom.

2011. aug. 2. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:

hú ez a doki napgyon para menj másikhoz mert ez idióta!!

amúgy a folyás egészséges dolog amíg fehér és nincs szaga...úgyhogy tuti hogy szar a dokid

2011. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is ismered,már miért lenne idióta!?Évek óta hozzá járok,semmi gond nincs vele!!Nem úgy ír fel gyógyszert,hogy abszolút nem vizsgál meg.Múltkor is megvizsgált,előtte is,csak amikor már 2.-jára megyek vissza,akkor nem.A folyásom meg kellemetlen szagú,és sárgás-zöldes.Sima fehér folyással,nyilván én se mennék dokihoz...
2011. aug. 2. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy idióta a doki! Ha a kenetből látszik, hogy milyen baci okozza a fertőzést, arra célzottan antibiotikumot ír, és kész. Vagy mit gondoltok, szabad szemmel jobban látja, hogy milyen kórokozó a ludas?
2011. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon hülye az orvos!!!
2011. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!