Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alkalmazható ilyenkor esemény...

Alkalmazható ilyenkor esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnap volt egy hete hogy el kezdte szedni a Milligest fogamzásgátlót..ma is bevett egy szemet,ahogyan azt kell,a barátja elélvezett tegnap benne és én gyorsan szereztem neki drágán esemény utáni tablettát, hiába most át magát az eset után, mondtam neki,biztos ami biztos,szerzek neki...azt szeretném tudni..hogy ez bezavarja a fogamzásgátlót vagy beveheti az eseményutánit,ugy hogy semmi káros hatása nincs a fogamzásgátlóra?
2011. aug. 2. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedte a fogamzásgátló tablettát, semmi szükség esemény utánira. Pont azért van a tabletta, hogy lehessen szex.
2011. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos h fogitabi melett szabad eseményutánit...kikérdeznék egy dokit.
2011. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs, nem láttam, hogy csak egy hete szedi. Nézzétek meg a tájékoztatóban, van a mi 1 hét után már véd.
2011. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bnőd pedig igencsak felejtse el a szexet, amíg nem képes éretten gondolkozni és védekezni.


Ja, és örülhet, ha "csak" a teherbeesés miatt kell aggódnia, de a nemi betegség sem játék, sőt...

2011. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!