Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17-én kellene megjönnie, és...

17-én kellene megjönnie, és az még odébb van. Akkor miért fáj a két mellem? És tegnap érzékeny volt a jobb bimbóm is. Terhes nem lehetek! Akkor mitől van ez?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 13:00
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem is volt ilyen számold ki hanyadik nap az utolsó mensi első napjától kezdve!Mert lehet peteérésed van, az pedig a 14. nap körül van félidőben, de ha hosszabbak a ciklusaid akkor lehet a 15-17. napon is!Persze ha terhességre gondolsz akkor gondolom volt valami...!Akkor viszont tesztelni kell 14 nap után elvileg már kimutatja a teszt is! Gabrielt ajánla mindenki, gyógyszertárban 800-900 Ft vizeletcseppentős terhességi teszt!

Kívánom hogy úgy legyen ahogy akarod!!

Szió!!

2008. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én írtam az előbb is, ha van tojásfehérjés folyásod ami átlátszó és nyúlós akkor tuti, hogy peteérés de előtte egy két nappal akár hárommal is fájhat a melled ajánják a B vitamint rá, vagy a nőgyógyász azt mondta hatásos a vizes borogatás is!

De egy teszt nem árt mert megnyugtat csak figyelj a napokra mert ha korán tesztelsz ál negatívat kapsz!!

2008. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem peteérés,ne aggódj, ha tudod, hogy terhes nem lehetsz, tuti peteérés.
2008. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A folyásom nem ragacsos,hanem normális.Viszont a szine olyan sárgás.7 napig tartott a mensim.Február 16tól, 22ig. Most ez akkor peteérés lenne? Mert volt nekem nyúlós ragacsos folyásom is de az pár hónappal ezelőtt volt.Az is egyszer.Most akkor a mellem a peteérés miatt fáj?
2008. márc. 3. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen tüneteim szoktak lenni és nekem sincsen folyásom. Ez peteérés, nem mindenkinek a 14. napon van ez a nagy átlag, nekem is később szokott lenni. Szerintem nem kell aggódni, ez természetes. Egyébként nem mindig kísérik nálam ezek a tünetek a peteérés, vannak korszakaim, amikor minden hónapban ez van, aztán egy darabig semmi.
2008. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!