Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől szurkálhat a jobb...

Mitől szurkálhat a jobb petefészkem? Már egy hete érzem, ma nem kellett volna megjönnie és nem is jött, de ezt folyamatosan érzem. Meg néha a köldökömnél érzek szurkálást

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
az ilyen jellegű problémákkal nem fórumozgatni kéne, hanem orvoshoz menni. A terhesség nem csinál ilyeneket szerintem
2011. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem dettó ez volt peteérés után csak a bal oldalon. Olyan mindjárt megjön érzésem volt folyamatosan, pedig még volt addig két hetem. Nem tudtam mi a bajom, már készültem a dokihoz. Nem várt előtt 3 nappal vettem egy tesztet és pozitív lett. Azóta már a 8. hétben vagyok. Szeretnéd a babát? Szurkolok. Vegyél tesztet és írd meg mi lett az eredmény.

2011. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem várt előtt csináltam, de negatív lett. Igaz 25-össel. Még mindig nem jött meg. És még mindig folyamatosan megjön érzésem van. szombaton tesztelek szerintem
2011. febr. 16. 08:18
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg ciszta?
2011. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szia .Nekem is a jobb oldali petefészkem szurkált a pé ota,és állandoan megjön érzésem volt.Nemvárt elött teszteltem 10-es érzékenységüvel,halvány pozitivat.Most 7+5 km vagyok.

Ha nem jönne meg még pár napig akkor csinálj tesztet..

2011. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát reményt adtatok már ketten is :) szombaton tesztelek. Mostmár annyira nem szurkál a petefészkem, csak megjön érzésem van egy csomószor. A hőm még mindig fent van szerencsére. A melleim is kezdenek leszakdni
2011. febr. 17. 11:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt, múthét pénteken csináltam 1 teszet és halvány 2. csík lett. Aztán kedden voltam dokinál és 4 hetes terhes vagyok.:D
2011. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szia.izgatottan várom a szombati teszt eredményt...7+6 km
2011. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Tök hülye vagyok, az előbb csináltam egy 25-ös tesztet, de negatív lett. Szerinted? Lehet még pozi? Még csak 3. napja késik.
2011. febr. 18. 13:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szia.Utolso vagyok.Elször is,ha késöi pé-d volt akkor nem biztos hogy még mutat bármit is.Másodjára pedig reggeli pisiböl csinálj tesztet,az a legbiztosabb.Ha pár nap mulva még mindig nem jön meg csinálj másik tesztet,de reggel...

8+0 km

2011. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!