Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasznalhatja o is? (bovebben...

Hasznalhatja o is? (bovebben lennt. )

Figyelt kérdés

A baratommal termeszetesen megcsak gumival csinaljuk de van hogy egy felpercig gumi nelkul aztan utana kotonnal folytatjuk.1-2 napja picit viszket kozvetlenul a huvelyemmel eloszor azthittem teves riasztas de most picit duzzadt is ugyhogy mivel van itthin gynoxin elkezdtem hasznalni. Az lehet h a baratomtol kaptam el? Es ha igen neki adhatok gynoxint? Marmint bekenhetem vele a peniszet?:) amugy ha nem mulik el ugyis szolok anyukamnak hogy hivja fel az orvost... Vagy hogyha megegyszer elojon. Mellesleg nemsokara fogamzasgatlot szedek es csak azert probaltuk ki milyen gumi nelkul!:)

17/L


2011. aug. 3. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de amíg nem véd a fogamzásgátló, még fél percig se próbálgassátok, hogy milyen gumi nélkül, mert az előváladéktól is teherbe lehet esni.

A panaszodra: jobb lenne, ha a nőgyógyász mondaná meg, hogy mivel kezeljétek magatokat, mert fertőzés és fertőzés között is nagy különbségek vannak. Hogy hol kaptad el, azt is nehéz megmondani, mert egyes gombás és bakteriális fertőzéseket strandon, nyilvános wc-n, de egy fülledt napon a szoros, nem jól szellőző fehérneműben is el lehet kapni (a kórokozók zöme velünk él, csak a megfelelő pillanatban el tudnak szaporodni). Ezért is lenne fontos, hogy nőgyógyászhoz menj.

2011. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Najo de neki mitadjak? Multkor felhivtuk amugy nogyogyaszt mer akkor az antibiotikumtol jott elo es akkor vettuk a gynoxint de hamar elmult tole.
2011. aug. 3. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!