Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a barátnőm a...

Lehetséges, hogy a barátnőm a szex közben vagy után elkaphatott valamit? Ugye nem? Minden ITT kezdődött: www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2104943- ma-voltam-aids-teszten-mikor-tudom-meg-az-eredmenyt-bovebben -lejjebb-csak-kom

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, nagyon fél a barátnőm és tudni szeretnénk az igazat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


2011. aug. 16. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Miről szeretnétek az igazat tudni? Végigolvastam a másik kérdést is, de egyáltalán nem világos, mit is szeretnél tudni.


Igen, az antibiotikum miatt ki tud jönni a gomba, de az egyáltalán nem nagy dolog, teljesen felesleges aggódni miatta, csak szépen használni kel a kenőcsöt rá.


Mitől lennétek HIV fertőzöttek? Te szexeltél össze-vissza másokkal? Vagy mi?

2011. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem-nem dehogyis, csak ő vele. De ugye, hogyha neki gombás fertőzése van vagy valamije akkor az az antibiotikumtól van és nem tőlem, hisz végül is ő adta át nekem. Ja és akkor ha jól értelek akkor AIDS-esek 100%, hogy nem vagyunk, ugye?!
2011. aug. 16. 09:52
 3/8 anonim ***** válasza:

OMG.


A gomba az gomba. Nem jó, de szinte mindenki átesik rajta párszor. Ez nem higiénia és egészséges élet kérdése.


Ha neki Te vagy az első, és Te sem szexeltél senkivel, aki esetleg fertőzött lehetett, akkor gondolkozz(!!!) honnan került volna be a vírus a szervezetedbe?! Ez nem fejlődik ki senkiben...


Így nem lehet elkapni a HIV-et!

2011. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A gombát amúgy tőled is nyugodtan kaphatta (úgy, hogy te tünetmentes voltál, merthogy gombák folyamatosan vannak rajtunk, csak nem betegítenek meg mindenképp), csak az antibiotikum miatt rajta jött ki először, aztán az így felszaporodott gomba került vissza rád, amivel már a Te immunrendszered se tudott megküzdeni.


De az egésznek semmi jelentősége, elkaptátok, kikúráljátok, ennyi.

2011. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, értem, köszi. Azt hiszem minden világos és remélem, hogy nagyobb baj nincsen.
2011. aug. 16. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos nincs, így nem lesz AIDS-es senki!
2011. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gombát bárhol el lehet kapni, antibiotikumtól is kijöhet, de okozhatja szinte bármi: intim lemosó, törlőkendő, illatos wc-papír, fogamzásgátló tabletta (fokozza az esélyt, hogy elkapja), magas vércukorszint, tisztasági betét használata (akármilyen légáteresztő, csak annak tesz jót, aki eladja), el lehet kapni uszodában, szaunában, strandon, vizes fürdőruhában ücsörgéstől, alap, hogy ülünk rá idegen wc-re.


Mikor elkezdtem fog. gátlót szedni, folyamatosan problémáim voltak, akkor szüntek meg, amikor megkértem a páromat, hogy ő se üljön rá idegen wc-re (mert hazahurcolja, ami rajta van, és én ráülök arra), valamint ha vendég jött, amikor elment, azonnal mentem Domestos kendővel wc-t takarítani.


Ja, és persze a barátnődet is kezelni kell, nem emlékszem, ezt írtad-e.


És még egy: sajnos a szexuális élet azzal jár, hogy ilyenek néha előfordulnak, ezzel tisztában kell lenni. Ha időben orvoshoz mentek vele, általában soha nem okoz súlyos problémát. De ha nincs probléma, évente 1-szer akkor is kell a barátnődnek rákszűrésre menni.


34N

2011. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az AIDS-et nem csak nemi úton de pl. vérátömlesztéssel, közösen használt kábítószeres fecskendőkkel de anyától a csecsemő is elkapja.


Esetedben szerintem valamiféle gomba, esetleg herpeszféle lehet, ami folyamatosan ott lehetett (uszodában is el lehet ilyet kapni, vagy nyilvános vécén) és az antibiotikum hatására megerősödött.


De no para, ártani nem árt az AIDS teszt, gondolom azért csinálták meg mert az antibiotikum hatása utáni immungyengeség is azonos tüneteket produkál. Mindenesetre tudd, hogy mindkettőtöket kell kezelni (általában 3 hónap) a visszafertőzés miatt (addig lehet gumiban szexelni, de ha herpesz akkor csókkal is visszamehet)

2011. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!