Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a derekam. Lehet...

Nagyon fáj a derekam. Lehet attól hogy holnap fog megjönni? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben?

Most először várod? Hány éves vagy?

Menstruációs görcsökre jó a No-spa.

2011. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
neeem,20éves vagyok...csak sose szokott fájni a derekam,bár most fel voltam fázva nem olyan rég...
2011. aug. 3. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet attól nyugi, nekem se fájt régen, és valami 3 évvel az első menstruációm után kezdett el a hátam is fájni néha előtte, meg az első napokon.
2011. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem. Felfázásom, húgyúti fertőzésem nekem már volt 2-szer, akkor antibiotikum szedése után múlt csak el, mert nagyon fájdalmas volt. Az sokkal nagyobb fájdalom a mensis görcsökhöz képest, nem tudom, lehet, hogy már abban is volt részed.
2011. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig a derekam akar szétszakadni előtte való nap, onnan is tudom, hogy meg fog jönni.Nekem a párom szokta masszírozni, de mást nem tudtam még vele kezdeni.

Kitartás!

2011. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak egy kicsit félek hogy a vesém fáj és nem a derekam...
2011. aug. 4. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy korábbi válaszoló vagyok.

Menj el orvoshoz, megvizsgálja a vizeletet! Ha genny van benne, esetleg vér, az nem játék, kell a gyógyszer. Ha nem múlik utána sem a fájdalom, akkor meg fogják vizsgálni a veséidet. Már én is jártam így! Halogattam, de nagyon megbántam, mert pár nap múlva sokkal rosszabb lett.

2011. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na voltam orvosnál közben,írt fel gyógyszert
2011. aug. 4. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!