Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes úgy, hogy...

Lehetek terhes úgy, hogy mégis megvan?Több mint 1hete késik. Csináltam 2 tesztet. Mindkettő pozitív lett (elég halvány csíkkal). Ma meg úgy érzem mintha megjönni készülne, fáj a hasam, a derekam és már mintha véreznék halványan.

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!a 2 + teszt bizti baba.Csak ezek a görcsök nehogy vetélés előjelei legyenek.Szerintem menj dokihoz,az a legbiztosabb.üdv
2008. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaj te, ez természetes a terhesség során. Inkább örülj, mert a tesztjeid +ak lettek. De ha mégsem vagy nyugis, akkor menj el a dokihoz, ő meg fog nyugtatni és többet is tud majd mondani.
2008. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hello.


En is terhes vagyok, csutortokon (mult het) meg vasarnap teszteteltem pozitivat. Ma vagyok a 28.napon es szerdan megyek dokihoz. Nekem is van ilyen gorcsoles, mindjart megjon erzes, hol erosebb es kellemetlenebb, hol gyengebb, de van mikor nincs semmi. En a biztonsag kedveert azert beszelek dokival, bar tudom, hogy ez normalis is lehet mert nyulnak a mehszalagok, vagy hasonlo. De azert jobb feleslegesen elmenni, mint egyszer keson. Na meg amugy is tele vagyok kerdesekkel. :D

2008. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A görcs és a vérzés vetélés jele lehet, így akár az ügyeletre is érdemes betörni! most még tudnak segíteni nagy valószínűséggel! Amúgy ezek nélkül a mindjárt-megjön-érzés és egész apró görcsöcskék, hasfájás normális. de ha már vérezgetsz, és pirosas az veszélyes!! Nem szeretnélek megijeszteni, mert a nyugalom is nagyon fontos! Ezért inkább úgy írom, hogy már csak a saját megnyugtatásodért is menj el a dokihoz! Nyugi! és írj majd, nagyon remélem semmi baj!
2008. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tegnaptól már halványan, de majdhogynem egyfolytában vérzek!:( Csak csütörtökön megyek dokihoz, addig asszem megőrülök! Ha ezt most elvesztem... :((
2008. okt. 28. 08:36
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, hogy elveszítem! Pedig úgy néz ki a helyzet!:(
2008. okt. 28. 08:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj orvoshoz, nemcsak vetélés, de méhen kívüli terhesség is lehet, engem is azzal operáltak két hete, ilyenkor nem szabad várni.

Nagyon szorítok, hogy rendben legyen, de nézesd meg magad mindenképp!!

2008. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó hír..voltam csütörtökön dokinál. Beutalt a korházba. Szerdáig bent voltam, kaptam gyógyszereket, ultrahangoztak, vért vizsgáltak, de úgy néz ki, hogy terhes vagyok! de még csak pár hetes vagyok! Még bármi történhet velünk, de én bizakodok és örülünk a férjemmel!!
2008. nov. 9. 20:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Vigyázz magadra!Sok-sok pihi.(1v.ok)
2008. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Elvesztettem!:(

Vége!

2008. dec. 2. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!