Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak akkor, ha...

Mit csináljak akkor, ha szoliba jönne meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjönnie, de nem jött meg, pedig általában napra pontos. Valószínűleg azért nem jött még meg, mert az elmúlt napokban, hetekben többet idegeskedtem, mint szoktam, mivel diákmunkán vagyok. Sokszor félek tőle, hogy mit csinálok, jól csinálom-e, de minden kis apró dologgal nem tudok megkérdezni valakit. Emiatt kicsit stresszesebb vagyok!


Holnap délelőtt viszont szoliba megyek más egészségügyi probléma miatt. Fekvő szoli lesz, az ismerősöm akivel megyek, mondta, hogy bugyi se kell szolizás közbe. Én viszont félek, hogy pont akkor jönne meg.


Az úgy jó, ha tangát veszek fel és teszek bele tisztasági betétet? Vagy mit csináljak? Lemondani már nem tudom a szolit.


2011. aug. 3. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Tampont rakj be, és nem kell bugyi.
2011. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél bugyit, hacsak nem a fenekeden van az egészségügyi probléma, amit napoztatni akarsz.
2011. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is tampon, de az sem baj, ha bugyiban fekszel be.
2011. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy gond ha a bugyi rajtad marad. Ha meg is marad a bugyi nyoma, akkor is eltűnik pár szolizás után.
2011. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy megkérdezem, de milyen eü probléma miatt kell szoliba menned?
2011. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet nem fogalmaztam meg elég jól a kérdést. Tehát, mivel most kell megjönnie bármelyik pillanatban megjöhet és félek attól, hogy pont a szoliba jönne meg. Ezért - bár mondták, hogy bugyi nélkül mehetek nyugodtan - inkább tangába mennék és tennék be tisztasági betétet. Ezt arra az esetre értem, ha nem jönne meg, mert ha nincs meg, nem tudok tampont használni. Ha megjön mondjuk éjszaka, nincs gond, a tamponnal jól bánok, azt szoktam használni.


Egyébként nem kell szoliba mennem, csak sokat ajánlották már. Ekcémás vagyok, de ez már felnőttkori. Hosszabb ideig tünetmentes voltam, de most megint előjött. Sokan mondták már, többek között orvos is, hogy érdemes lehet kipróbálni a szolit, hátha jót tenni. A napfény is jót tesz, ezért megpróbálom a szolit. Ugyanis most dolgozok és időm sincs, meg hely sincs, hogy napozzak.

2011. aug. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!