Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tamponhasználat, segitené...

Első tamponhasználat, segitenétek?

Figyelt kérdés
Jelenleg betétet használok, de egyre kevésbé tartom higiénikusnak, zavar az is, hogy olyan mint egy pelenka :s tampont szeretnék használni, de eléggé félek hogy milyen lesz :/ nem fáj? hogy találjam meg a legmegfelelőbb pózt? ha közben megvan, nem vesz véres minden?:O egyébként nekem hál' Istennek nagyon gyenge szokott lenni:)
2011. aug. 4. 00:32
 1/8 anonim válasza:
22%
én segítek betenni, de nem a tampont :D:D
2011. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Segítsek behelyezni? :))
2011. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezdj minivel, moss előtte kezet mindenféleképpen, egyik lábad rakd fel a wc-re, vagy mosógépre vagy akármire, nagy levegő, és mikor tolod fel fújd ki lassan. Elsőre lehet kellemetlen lesz. Addig told fel amíg tudod, mert ha nem mélyre rakod, akkor fáj, főleg az ülésnél kellemetlen. Utána én megszoktam törölni intim törlőkendővel, aztán kézmosás.
2011. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan... ebben hogyan segítsünk? Kövesd az utasításokat és kész :) kicsit kellemetlen érzés lesz először, dee megszokod. A pózt is majd megérzed, hogy neked, hogy a legkényelmesebb a felhejezés.
2011. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki ilyen későn is vette a fáradtságot és válaszolt:) az már egyéni szocprobléma, hogy vannak, akik nem értik a kérdést - persze megértem ha olvasási problémátok van, vagy a ti szótáratokban a szavaknak más jelentése van, gratulálok.
2011. aug. 4. 01:03
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

neharagudj kérdező, de szerintem a kérdésed 20x dobta vissza a rendszer. első, meg minden, de miért hiszik a lányok azt, hogy az Ő első tamponálásuk EGYEDI? egy oldalon van vagy 6 ELSŐ TAMPON kérdés.


"/ nem fáj? hogy találjam meg a legmegfelelőbb pózt?"


honnan tudjuk, hogy neked hogy jó? nem vagyok a vaginád, találd ki. ha fáj, pózt váltasz, nem halsz bele!


"ha közben megvan, nem vesz véres minden?:O"


de, úszni fog a fürdő! sőt a nők a menzesz előtt hetekkel bedugnak 20 tampont, hogy nehogy véresek legyenek, és bírja azt a pár napot!!


"egyébként nekem hál' Istennek nagyon gyenge szokott lenni:)"


örülönk neki!

2011. aug. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A többiek már mindent elmondtak-már aki normálisan válaszolt,-én csak annyit mondanék, hogy mielőtt a tamponhoz, vagy a puncidhoz nyúlsz mindig alaposan moss kezet!
2011. aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!