Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A felfázás milyen érzés? Úgy...

A felfázás milyen érzés? Úgy értem honnan tudom hogy felfáztam?

Figyelt kérdés

Kb ma volt, hogy mindig úgy éreztem vécére kell mennem, és mikor mentem, semmi nem volt. Tegnap is volt, de ma több ilyen. anyum mondta, hogy akkor fájna, ahogy vécézek, de nekem nem nagyon fájt, csak kicsit, néha. Most akkor felfáztam volna?

19/L


2011. aug. 4. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csík ha bronzolsz ill sokat kell wc-re járnod....
2011. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csíp akartam írni hajnali fél 2kor....:)
2011. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A kellemetlen, gyakori vizelési inger az egyik jele általában, illetve fájdalommal is járhat.

Nekem már volt olyan, hogy félóránként jártam pisilni, a doki azt mondta, felfázás, de közben nem fájt. De nővéremnek rendszerint fáj is. Ez szerintem függ a gyulladás mértékétől is, nem vagyok doki. :)

Amúgy igyál zsurló főzetet (kimondott felfázásra, kismedencei gyulladásra és női bajokra szokták ajánlani, nekem ez vált be a legjobban) és/vagy kamilla teát (gyulladáscsökkentő), és talán a citromfű (antivirális és antibakteriális hatású, de nyugtató is, így ha pörgős napod van, gondold meg;)is jó lehet. Az első kettőből akár ülőfürdőt is készíthetsz, és a nagyon fontos, hogy igyál nagyon-nagyon sokat folyadékot most, hogy ilyen panaszaid vannak. Ha kell, erőltesd, hogy legalább 3-4 litert megigyál. Az jól átmossa a szervezeted, és remélhetőleg - ahogy nekem már sokszor - Neked is segít. Jobbulást! :)

2011. aug. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem baj első:D

Köszi nektek:)

2011. aug. 4. 01:30
 5/11 anonim ***** válasza:
de miért a családi kapcsolatokba...?
2011. aug. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lemész a háziorvosodhoz, belepisilsz egy műanyag pohárba, doki tesztcsíkot dug bele és kiderül, hogy hólyaghurutod van-e
2011. aug. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sírtam a fájdalomtól!
2011. aug. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor nekem nem az van? Oké orvos tudná megmondani, de gondoltam más is akinek volt már:)
2011. aug. 4. 01:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazából többféle ilyen dolog van. Lehet vesemedencegyulladás, húgyhólyaggyulladás, hólyaghurut stb.


Nekem volt már olyan is, ami neked és olyan is, amikor mozdulni sem tudtam a fájdalomtól, ömlött rólam a víz és annyira fájt, hogy egy hang nem jött ki a számon. Éjszaka volt, próbáltam szólni anyukámnak, de akkora fájdalmaim voltak, hogy nem tudtam megszólalni, pedig én próbáltam! Hihetetlen volt, nem gondoltam volna, hogy ennyire fájhat. Azóta rettenetesen vigyázok magamra ilyen téren, mert ha bármi van rámjön a rosszullét, hogy úristen megint úgy fog fájni. :D

Egyébként nem akartam rád hozni a frászt, általában egészen kibírható csak csíp és valahogy csavar, ha pisilsz.


Igyál sok folyadékot, illetve csalánteát vagy vesevédő, vizelethajtó esetleg kamilla (gyulladáscsökkentő) teát.

De tényleg sokat igyál, nyugodtan mehet napi 4 liter folyadék is (nem tudom mennyit iszol általában).

Ha pár napon belül nem enyhül akkor orvos, mert komolyabb bakteriális fertőzés is lehet. De én évek óta ezt csinálom, hogy ha ilyesmi van sok folyadékot iszom és szépen elmúlik.

2011. aug. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is sírtam a fájdalomtól,és beszélni se tudtam!:-S Nem kívánom senkinek!
2011. aug. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!