Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor megvan a vérzésed...

Amikor megvan a vérzésed kimész a strandra?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy kis pénzt és direkt arra,hogy idén mi is ki mehessünk a strandra,mert sajnos másként mi ezt nem engedhetjük meg magunknak. 3 gyerkőcünk van,biztos nagyon fognak neki örülni,de sajnos nekem meg pont tegnap jött meg. Holnap akarunk menni,mivel holnap lesz még jó idő.Az időpontot nem tudjuk áttenni másik napra. Tamponnal simán menjek fürdeni?Idén nem voltam strandon,és valószínű ez lesz az egyetlen is.
2011. aug. 6. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tamponnal lehet fürdeni, de maximum egy órát lehetsz vízben, de inkább kevesebbet. Ha kijössz a vízből, azonnal cseréld ki a tampont.
2011. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam Balcsinál pont akkor, tamponnal megoldottam, de fürdés után mindenképp cseréld ki.
2011. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy tamponnal :)

Kb. óránként cseréld és akkor semmi gond nem lesz :)

2011. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a tampont többek közt erre találták ki.
2011. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran cseréld a tampont.A vízben többször keveset legyél.Minden kijövetel után cseréld és bemenetel elött is jó lenne cserélni,ha erős a vérzésed.Én ilyenkor nem szivesen megyek vizbe.Inkább csak elnapozgatok és a medence szélén üldögélek.De ha nagy nehezen rávesznek,hogy menjek be,akkor előtte és utána is cserélek.
2011. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 5 éve versenyszerűen úszok és nincs válogatás, az edző akkor is bezavar a vízbe ha megvan...:-)

OB tampont használok és ha úszni megyek akkor supert helyezek fel. Megpróbálok ellazulni és olyan mélyre nyomni a tampont amennyire csak tudom. Nem tudok minden 2 perces pihenőbe kimenni cserélni, de így, hogy nagyon mélyre nyomom, így nem szívja meg magát vízzel a tampon csak a véremmel. Így kibírok másfél órát is. Edzés előtt közvetlenül és edzés után cserélek.

Szerintem ez neked is beválna. :)

2011. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van, a korábbiakhoz nincs mit hozzáfűzni, tamponnal mehetsz!

Jó időt nektek!!!

2011. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a leírtakkal csak az a gond, hogy menstruáció alatt sokkal nyitottabb a méh, meg minden, és sokkal egyszerűbb összeszedni így fertőzéseket a strandon :S

persze az 1 órás cserével még egész higiénikus.

2011. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!