Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen nyugtatot szedhetek...

Milyen nyugtatot szedhetek ami hasznal is es veny nelkul is kaphato?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes vagyok mindenre nagyon hamar felhuzom magam ,es szerintem ezert nem hizok,pedig jo etvagyam van sokat eszem,van ket kislanyom es nagyon rosszak es meg anyagiak miatt is van mit stresszeljek ,oszinten szolva mindenert ideges leszek,pedig nem akarok de megis erzem a gyomor ideget,nem faj semmim csak nagyon nyugtalan vagyok,szedeg magne b6 -ot meg szedtem antistressz vitamint de semmire sem jok,koszi a segitseget!!! 25 eves fiatal anyuka vagyok,epe mutetem miatt nagyon lefogytam de azota nem tudtam visszaszedni meg egy kilot sem,jol vagyok,.
2011. aug. 6. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
homeopátiás szert keress,gyógyszertárban tudnak segíteni
2011. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sírj a gyógyszerésznek, és kiadja a Xanaxot, 1mg-osat vegyél, napi 1*1
2011. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ot es fel honapja mitottek laparoszkopiaval,barmit megtudok enni,es azelott jol neztem ki de most nagyon sovany lettem,58 kilorol lefogytam 50 kilora.se fenekem ,se labaim,sott semmim nincs mar pedig jo fenekem es melleim voltak.mar az is ketsegbe esek ahogy latom magam hogy nezek ki,es mar uj ruhakat is kellett vegyek mert amik vannak hatalmasak ram,ja es az is nagyon kikeszit mikor azt hallom mindenkitol hogy milyen sovany vagyok.
2011. aug. 6. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az életed szedd rendbe. Rendbe jössz testileg is. Ne akard két nap alatt elérni a változést, csak kis lépésenként. Határozz meg egy elérendő célt, azt ha az megvan jöhet a következő. Citromfű tea nyugtató hatású. De maga a nyugodt teázás is az.

2011. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A citromfű és a levendula idegnyugtató hatásúak, és már elég sokféle készítményt kapni belőlük.

Recept nélkül kapható nyugtató a Valeriana, de az is ezeken a gyógynövényeken alapszik.

Még a Q10-re mondják, hogy egy csodaszer a depresszióra, és mindenféle egyéb idegi problémára, de aranyárban van...


A legjobb az lenne valószínűleg, ha kérnél beutalót a háziorvostól a körzeti ingyenes pszichológushoz hogy segítsen átvészelni ezt az időszakot és megtanítson különböző stresszlevezető módszerekre.

Jobbulást.

2011. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remotiv, Sedacur, Sedatif PC, citromfű tea
2011. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ha kérnél beutalót a háziorvostól a körzeti ingyenes pszichológushoz"


Igen, valóban ez lenne a legjobb, de ilyen nincsen. Sztk-s pszichiáter van, oda lehet kérni beutalót a háziorvostól. És ő majd eldönti, mire van szükséged.

2011. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!