Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti napok...

Menstruáció előtti napok kinél hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a menzeszem,de az elmúlt 3 nap pokoli volt.Így még soha nem szenvedtem.Úgy éreztem magam mint aki teljesen depressziós.Sírtam,rossz hangulatom volt,nagyon negatív voltam.Ma már jobb.33éves vagyok,jó pár éve menstruálok már,nem értem,hogy most miért viselt meg ennyire.Közben más bajok is adódtak,talán azért lehetett.Másnál is van így,hogy teljesen maga alá kavarodik a női bajok miatt?
2011. aug. 7. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Én olyankor mindenen elbőgöm magam, érzelgős vagyok, vagy éppen nem lehet megmaradni mellettem mert annyira idegbeteg leszek, és osztom aki a közelemben van.


Szóval másnál is így van.


21

2011. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
idegesség,hisztizés,bőgőrohamok,nagyon érzékeny vagyok olyankor,érzem már,hogy fáj a hasam,de azért sem akar már megjönni:S semmihez sincs kedvem olyankor..és veszekszek mindenkivel
2011. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az előtte lévő napokon mindent a legrosszabbul látok. Hisztis vagyok, sokszor olyan szomorú vagyok, hogy még sírok is, nem tetszik semmi és még én magam se tudom, hogy valójában mit szeretnék. A páromat rendszerint kikészítem teljes mértékben, de már megszokta és csak annyit mond mindig, hogy "na jönnek a nehéz napjaink, de ne legyek csalódott együtt átvészeljük". :)
2011. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van amikor én is teljesen magam alá kerülök. Azt figyeltem meg, hogy olyankor történik ha valami komolyabb stressz ér vagy nem sokkal a menzesz előtt valamilyen betegségem volt (inkább a lázzal vagy a fájdalommal járó betegségeket sorolom ide). Olyankor már napokkal előbb komoly görcseim vannak, erős hányingerrel, étvágyam sincs. Legjobban elvagyok az én szobámba teljesen egyedül. Ilyenkor a csoki és a csokipuding nagyon jól esik.
2011. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én általában a görcsök miatt szenvedek. Előtte 2-3 nappal elkezdek borzalmasan görcsölni, és emiatt nem nagyon tudok odafigyelni semmire, levert vagyok, csendben szenvedek miatta... Ez nyomja rá a bélyegét a hangulatomra is.
2011. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!