Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A viszketés tusfürdőtől is...

A viszketés tusfürdőtől is lehet, vagy fertőzés?

Figyelt kérdés
Két napja folyamatosan viszket a hüvelyem, de nem vagyok benne biztos mi lehet. A barátom 4 napja megujjazott,de viszont váltottam tusfürdőt is,és ülőfürdőt is vettem.. Várjak pár napot, lehet csak a tusfürdő okozta(?),akivel volt hasonló légyszi írjon.
2011. aug. 7. 12:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
terhes vagy
2011. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

szerintem hát nem tudom...lehet...

nekem volt már olyan kínom tusfürdő váltás után h azt hittem megfekszem égetett csípett szúrt Jézusom hogy bírtam ki.Bár én fiú vok.Gőzöm sincs.

próbáld meg egészség-nők egészsége topikban itt szerintem épkézláb választ nem nagyon fogsz kapni.

2011. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet a tusfürdőtől, de ha pár napon belül nem javul a helyzet inkább menj el orvoshoz. Jobb félni, mint megijedni.

2011. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azóta váltottam intim mosakodóra, de még várok pár napot, hátha javul.
2011. aug. 7. 12:39
 5/15 anonim válasza:

Szia!

A tusfürdőre lehetsz allergiás, de annak szerintem máshol is ki kellene ütnie. Persze meg eshet, hogy csak a hüvelyben érzed, mert a természetes kémiai anyagok arányát is megváltoztathatja, stb.

Ha fertőzés, annak több jele is lehet. Kellemetlen viszketésen kívül az égető érzés, a folyás, furcsa színű, állagú és/vagy szagú. Váltsd vissza a tusfurdőt. HA még mindig baj van, akkor vagy orvos, vagy valami hülvelyi fertőzésre való "gyógyszer". Gondolok olyanra, ami felhelyezhető tabletta vagy ilyesmi. Egyébként mióta van a viszkető érzés? Amióta ujjazott? Tiszta volt a keze? Lehet, hogy nem az ő hibája, de megeshet, hogy valami "piszkot" vitt be. Te meg könnyen kapsz el valami fertőzést. De ez tényleg lehet tusfurdő is. Nem kell nagyon parázni. :)

2011. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2 napja van viszketés, rá 2napra h ujjazott. De előtte is volt már,akkor nem volt semmi gond.A tusfürdő használata után fél napra kezdett el viszketni. Nem érzem, h égne vagy fájna,csak viszket.
2011. aug. 7. 12:50
 7/15 anonim válasza:

Megint az előző vagyok. :)

Akkor szerintem csak a tusfürdő lehet az ok. Egyet értek a egy korábbi hozzászólóval.

Nem kell aggódni, válts a régi tusfürdőre. Ha nem lesz minden a régiben utána, elég akkor orvoshoz menni vele. Gyakori az allergiás reakció ezeknél az "illatszereknél".

2011. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

fertőzés, látogasd meg a nőgyógyászodat...beszélgessetek a fogamzásgátlásról is!


máskor meg mosson kezet a pasid

2011. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm,remélem tényleg elmúlik :)

Utolsónak. hogy jön ide a fogamzásátlás?:P

2011. aug. 7. 13:22
 10/15 A kérdező kommentje:
gátlás*
2011. aug. 7. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!