Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. ik hétben vagyok, holnap...

12. ik hétben vagyok, holnap megyek ultrahang, meg vérvételre. Elég furán érzem magam, néha fájdogal a hasam. Mitöl van? Jaj meg böséges fehér folyásom van, viszketés nincs, ugyhogy biztos nem fertőzés. De normális az ilyen böséges folyás?

Figyelt kérdés
nem csak az elsö hetekben kéne lenni?
2009. jún. 24. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, a szakirodalom szerint a nyálkahártyák nedvbősége (orr, torok, hüvely) a 16. hét körül erősödni is fog:(

A hasfájdogálás is normális, nyúlnak a szalagok, növekszik a méh. A dokid meg fog nyugtatni holnap ezügyben, kérdezz rá:)

2009. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a terhességem óta elég sok a folyásom és mégis minden rendben, úgyhogy emiatt ne aggódj. Ez a terhesség velejárója.

28 h

2009. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!