Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a fehér folyás? (SÜRGŐŐS)

Ez a fehér folyás? (SÜRGŐŐS)

Figyelt kérdés

Amikor wc-n voltanm láttam h ahol fog jönni a menszi a bugyimon ott van 1 pötty. de csak az az 1 pötty volt ott.

tom h furi de már szeretbém ha mejönne...tom h amikor megfog jönni akk már nemszeretném. de akkoris szeretném h megjöjjön. 12/L


2011. aug. 7. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen pöttyöt láttál? Nekem nem tiszta a kérdésed....
2011. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemtom kivenni h milyen színű volt mivel színes bnugyi volt rajtam szóval 1álatlán nemlátszott csak a pötty de a színe nem
2011. aug. 7. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
a pöttyös az igazi!
2011. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak előjelek,de még nem aktuális,hogy meg jöjjön,de nincs kizárva sem.

Ez körülbelül 14 éves korodba lesz rendszeres,addig meg előfordulhat kihagyások stb.

2011. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak egy pöttyöt láttál, akkor még nem mostanában fogsz menstruálni. Általában 1-2 év is eltelik a fehérfolyás kezdetétől mire megjön a menstruáció.
2011. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondta, sajna van még időd sok, ha csak 1 pötty és főleg fehérfolyás volt
2011. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!