Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első alkalomnál melyikkel...

Első alkalomnál melyikkel kezdjem? Szóljak anyának?

Figyelt kérdés

1 éve annak, hogy először 'megjött', és elég béna vagyok a betéttel. szinte mindig átázok... most kiszeretném próbálni a tampont, de nem tudom, ilyenkor a minivel vagy a normállal érdemes próbálkoznom? anyával jó a viszonyom, neki elmondjam? mert szerintem nem engedné, ezért egyedül venném meg. vagy utólag szóljak neki? mit tanácsoltok? ti hogy csináltátok?

14l


2011. aug. 7. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minivel.
2011. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Talán nem jó fajta betétet használsz. Próbáld ki az Alwayst, és mindig a megfelelő fajtát - pl első napokon super plus, éjjel night -, akkor nem lesz ilyen gondod. Tampon egyfajta kényszermegoldás sporthoz, strandra, buliba(nekem legalábbis).
2011. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szólj anyudnak, főleg hogy jó a viszonyotok :)

Nem hiszem, hogy leharapja a fejedet.

És szerintem is a minivel kezd.

(Én betétet használok)

2011. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Persze hogy Allways-t használok! :)

ez természetes, van itthon minden fajta... az éjszakai az még jó is. :) csak valahogy kényelmesebb lenne szerintem suliban is a tampon, és azért gondoltam, hogy mivel most fog megjönni, kicsit 'gyakorlok' hogy suli kezdésnél ne legyen gond. :)

de köszönöm a válaszokat!! :))

2011. aug. 7. 21:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én anno szóltam anyukámnak, egített.

Nemrég szólt a lányom, segítettem Neki :)

Mini ob a legjobb. De ha már belejössz, olcsóbbat is vehettek, próbálgasd ki majd, melyik válik be.


Szólj anyukádnak.

2011. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. Én szűzen, első használatra is normált használtam. Te ismered a tested, te tudod, hogy mennyire vagy "tág".
2011. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát vannak szerencsétlenek akik tena ladyt használnak h ne ázzanak át aztán meg nyafognak, hogy zörög nekik mint az újságpapír. hát nem szültek vagy pisiltek be. minek azt használják?
2011. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, mindenki az ob.t dícséri... ha én átáztam, tuti ob-t használtam. Nekem ami tökéletesen bevállt, az a naturella. Olcsóbb is, és sztem jobb is. Én nem szóltam anno anyukámnak, de mindenkinek szíve joga. Ha bizonytalan vagy, akkor tényleg beszéld meg vele.
2011. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

már miért ne engedné meg?

én 12 évesen is tamponnal kezdtem,először minivel,mostmár közepes is befér :D

te is kezdj a minivel és idővel kitágulsz és befog férni a közepes is.

és a betétről annyit hogy szerintem azért ázol át folyton mert oldalt kifolyik.épp ezért használom énis a tampont mert azon nem tud se oldalt,se sehol kifolyni.

13L

2011. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igen, a betét elcsúszik vagy nem tudom.. nem nekem való. :)

de még nem állt be a menzeszem rendesen, úgy hogy lehet hogy hónapokig majd meg se az után, ami most megjön.. majd suli időben szólok anyunak, mert megbízok benne :)

és köszönöm a válaszokat!



amúgy egyik válaszolónak még annyit, hogy a naturelláról nekem anyukám mesélte, hogy a tisztasági betétjüket sem tiszta anyagokból állítják össze.. de kinek mi jön be. :)

köszönöm neked is a választ!

2011. aug. 7. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!