Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzés okozhat...

Hüvelyi fertőzés okozhat hajhullást?

Figyelt kérdés
Hullik a hajam, mint a hó, elpanaszoltam a nőgyógyászomnak, többek között kenetet vett. Mi a lehetséges összefüggés?
2011. aug. 8. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi. Mi volt a "többek" között?

Inkább vérvizsgálat kéne, mert lehet, hogy hormonális.

2011. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vért néztek pár hónapja, most nem vetetett újra. nem tudom pontosan, mit matatott bennem még a tenyésztésre szánt kenet levételén kívül, de két hét múlva lesznek meg az eredmények. illetve úgy fogalmazott, a tenyésztés egy hét múlva, a másik három két hét múlva lesz kész. tudom, kérdezősködnöm kellett volna...
2011. aug. 8. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajhullás leginkább a szervezetben lévő valamilyen gyulladás miatt fordulhat elő, így egy mandulagyulladás, vagy egy lyukas fog is okozhatja, ezért akár el tudom képzelni, hogy amiatt is lehet.

De inkább szólj a háziorvosodnak, hogy küldjön el pár vizsgálatra, mint már írták előttem akár hormonális probléma is lehet a háttérben

2011. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, megvárom a leleteket, utána ha kell, elmegyek a háziorvoshoz. Köszi. Mandulagyulladásról tudnék, fogaimat meg egy éve sincs, hogy rendbe tették. Süllyedésem is normális, ami a gyulladást jelezné. A hajhullás amúgy hónapok óta tart már...
2011. aug. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!