Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a havim?

Miért késik a havim?

Figyelt kérdés

Szóval, a Pharmatex oldalán van egy olyan program, ami kiszámolja, hogy mikor fog következő alkalommal megjönni. Nekem azt mutatta még úgy fél hónapja, hogy augusztus 7.én. Ma már 8.-a van, és még mindig nem jött meg. Máskor olyan 10.-12. körül szokott, szóval annyira nem aggódok, de azért aggaszt a dolog.


A barátommal gumival védekezünk, de volt már olyan, hogy betette gumi nélkül (csak a makkját, és csak 5-10 másodpercre) de sosem élvezett belém, vagy ilyesmi.


Szeretném, ha hanyagolnátok a " a szexhez nem kell ész, aki hülye szenvedjen, és a mér nem lehet védekezni, remélem terhes vagy" féle hozzászólásokat. Normális válaszokat szeretnék.


Az ilyen programok mennyire számolnak pontosan?


2011. aug. 8. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted a program honnan tudja, hogy a te hormonjaid ép mit csinálnak? Az csak egy gép.


Ismerned kell a saját ciklusod hosszát. Nem azt, hogy hányadikán szokott megjönni, hanem, hogy hány nap telik el az egyik vérzés első napjától a következő vérzés első napjáig. Ez a ciklushossz. Ha kb. szabályos a ciklusod, akkor egy egy nagyjából állandó szám 25 és 35 között valahol. Akkor beszélünk késésről, ha a saját jellemző ciklushosszodhoz képest több napot késik a vérzés.

2011. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lekéste a buszt.
2011. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne izgulj, nem leszel terhes.. multkor nekem is 2 napot késett. valoszinuleg a meleg miatt.
2011. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől késhet: betegség, stressz, fizikai terhelés....stb

Ha már egy hete késik akkor azért célszerű egy teszt.

2011. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is késni szokott, rossz ez a magyar posta szolgáltatás, lassan érkezik a havi csekk :(
2011. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig 10-12 körül szokott megjönni, akkor most komolyan azért aggódsz, mert a gép 7ét dobott ki? Ugyanmár, majd megjön szépen 10-12én, ahogy mindig szokott, ne aggódj:)
2011. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!