Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak műtéttel lehet mellet...

Csak műtéttel lehet mellet nagyobbítani?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám, hogy az egyik kisebb mint a másik. Tudom, hogy mindenkinek van különbség a mellei között, de nekem elég nagy az eltérés és így a melltartót is csak úgy tudom hordani, ha az egyik mellem ki van tömve :S nagyon nem szeretem és a barátom is mindig kérdezi, h miért nem mutatom meg neki...ő úgy van vele, hogy szégyenlős vagyok, de hát ezen van is mit szégyellni.. ezáltal strandra sem tudok menni, mert ott meg mindenki észrevenné ha kitömném. Mit csináljak? Hogyan lehet ezt korrigálni? Esetleg, hogyan tudom jól kitömni, hogy ne legyen észrevehető?


20/l


2011. aug. 8. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizony, azt csak műtéttel lehet növelni!

Ha van lehetőséged varras magadnak melltartót,és akkor annak különböző kosarat készítenek.

Az egyik feléből vedd ki a tömést és tedd a másikba. A pántokkal is tudsz kicsit csalni, ha nem egyformára állítod őket!

2011. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálok olyan melltartót venni ami nagyobb szivacsú, és a pántokkal is variálok. viszont nem mindig jó ez a megoldás, mert hát csak gáz :S és kellemetlenül érzem emiatt magam elég sokszor, mindig figyelni erre és, hogy ne látszódjon :(
2011. aug. 8. 19:15
 3/3 anonim válasza:

Szia! A szilikonos melltartóbetétet próbáltad már? Azt hiszem több méretben kapható, és ha olyan fürdőruhát veszel, amibe lehet melltartóbetétet tenni, akkor nem látszik -persze nem a háromszöges bikini felsőkre gondolok, amiket csak egy pánt tart, hanem mondjuk a merevítősre. Ráadásul a vizet sem szívja magába :) De sima melltartóba is teheted :)


A barátod pedig biztos meg fogja érteni a problémád, mert erről te nem tehetsz! :)

2011. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!