Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűzhártya műtéttel kapcsolato...

Szűzhártya műtéttel kapcsolatos tapasztalatok? Nem újraépítés!

Figyelt kérdés

Hamarosan bele fognak vágni a szűzhártyámba, mert nem nyílt ki rendesen(1-2mm-re), és ezért sok panaszom van. 6 év orvoshoz járásnak most lett meg az eredménye...


A neten nem találtam információt erről. Valakinek volt már ilyen jellegű műtétje? Fáj utána, vagy van valami gond?


Félek, nem is a műtéttől, csak a helye miatt. Tudom,hogy nem kell,csak... mégis...


2010. júl. 9. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogyan használtál tampont ha ennyire szűk? Nem csoda hogy a tisztulásnál is problémák voltak.
2010. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én ilyenről még nem is hallottam.biztos nem lesz olyan vészes, mint ahogyan hangzik.ne izgulj!
2010. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Na, új vagyok, nem tudom,hogy hogyan lehet a kommentárokra válaszolni, új vagyok itt.


Szóval az első válaszolónak: sehogy, betét párti kislány vagyok ^^


A második válaszolónak: tényleg nem az, csak mégis kellemetlen a helye miatt. Van olyan, akinek egyáltalán nem lesz rés, és nem tud kijönni a vér. Neki az egész bent pang, nekem csak 1 része,mert a többi kipréselődik valahogy.


De kár,hogy senkinek nem volt ilyen még... :S

2010. júl. 9. 23:00
 4/14 anonim válasza:

Én pár hete estem át egy ilyen műtéten. Felesleges aggódnod, nem fáj:) Én egyáltalán nem is éreztem a helyét se. Pár napig utána néha nagyon picit véreztem, de ez tényleg csak minimális, és nem is törvényszerű.

Én is már régóta meg akartam csináltatni, és így utólag nagyon boldog vagyok, hogy végre rászántam magam. Komolyan, annyi év betétes szenvedés után igazi felüdülés, hogy végre használhatok tampont:))

Egyébként nyugodtan írj, ha van még valami kérdésed, én is kerestem előtte infókat erről a neten, de tényleg semmi...

2010. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem fáj? A vérezgetést megszoktam, nem ürül ki rendesen, ezért már több, mint 1 éve vérezgetek 2 menzesz között. Meg előtte is volt 4 hónapig.


Örülök,hogy nem lesz gond. Köszönöm szépen!

2010. júl. 10. 09:04
 6/14 anonim válasza:

Uh, szegény, az kellemetlen lehet... Nekem szerencsére ilyesmi gondom nem volt.

De tényleg nem fáj, meg a műtét sem egy nagy dolog. Engem kb délben műtöttek, 4-kor már mehettem haza:)

Úgyhogy csak nyugodtan:)

2010. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az, és durva menzeszgörcseim szoktak lenni. Már ott tartottam,hogy annyit szenvedtem,hogy ki kéne vetetni a méhem.


Délben? Az eléggé későn van,mert Miskolcról megyünk Budapestre. Mármint ott alszunk,csak aznap haza kéne jönni.


És kábé mennyi ideig tartott a műtét? A műtőasztalon ébresztettek, vagy magadtól a szobában?

2010. júl. 10. 14:26
 8/14 anonim válasza:

Na igen, a görcsök miatt már én is sokszor halálomon voltam.

Egyébként nem tudom, melyik kórházba mész, de gondolom mindenhol máshogy vannak az időpontok. Én reggel 7-re mentem be, és csak délben kerültem sorra, mert előbb voltak a nagyobb műtétek. Szóval ez változó.


Maga a műtét szerintem nem lehetett több 10 percnél, utána elvileg még a műtőben felébresztettek, de erre nem emlékszem:) Magamtól meg a szobában ébredtem kb 10 perccel a műtét után.

2010. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Na, igen. Az szörnyű, minden hónapban gyógyszermérgezést csináltam magamnak nospából meg contramalból.


Nekem is 7-re kell menni az István Kórházba- Miskolcról érdekes mulatság- és akkor reggel 9-től délután 3-ig bármikor kerülhetek. Remélem délig meglesz,mert van 1 csomó reggeli gyógyszerem. Lehet,hogy beveszem sunyiban reggel...


Egyébként köszi az infót!


Nekem még méhtükrözést is csinálnak, biztos, ami biztos alapon.

2010. júl. 10. 19:21
 10/14 anonim válasza:

Csak sorra kerülsz délig:)

A gyógyszereket azért szerintem beszéld meg a dokival, kérdezz rá, hogy be lehet-e venni előtte, vagy nem!

Nagyon szívesen:)

2010. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!