Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől csíp ennyire a nemi...

Mitől csíp ennyire a nemi szervem?

Figyelt kérdés

Pár napja borzasztóan csíp a nemi szervem, pontosabban a szemérem ajkam. (tehát nem a hüvelyem belseje)

A barátommal körülbelül 2,5 hete feküdtem le, mert elutazott.

Tegnap jött haza és szeretkeztünk. Jó volt, viszont aktus közben is éreztem, hogy csíp, éget ott lent.

Ki is nyalt, bár mondtam neki, hogy szerintem most nem kellene.

Szerintetek mi lehet ez? Menjek vele orvoshoz, vagy a barátomnak lehet tőle valami baja?


2011. aug. 9. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha mindketten elmentek.
2011. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, szeretkezni sem kellett volna így, hogy fertőzésed van. Nemcsak a párodat fertőzted meg, hanem nagy valószínűséggel bevittétek a kórokozókat a hüvelyedbe is. Mindenképpen menj nőgyógyászhoz és kérj a párodnak is gyógyszert (felírja neki is).
2011. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ostobaság volt, csak ennyi idő távollét után lehetetlen volt kibírni...

Egyébként óvszerrel csináltuk, gondoltam így ő nem kaphatja el.

Aztán pedig erősködött az orállal, hiába mondtam neki, hogy most semmiképpen sem kellene. Mindig azt hiszi, hogy csak nyávogok (mert egyébként nagyon gátlásos vagyok).

2011. aug. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!