Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyerekként mitől lehet gyenge...

Gyerekként mitől lehet gyenge alhasi fájdalom és büdös folyás?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és néhány napja észleltem enyhébb alhasi fájdalmat először nem ijedtem meg mert mostanába kéne,hogy megjöjjön,viszont utána olvastam néhány helyen és írták,hogy akkor lehet valami fertőzés ha büdös folyás is van hozzá.Fehér folyásom mindig is volt hol több hol kevesebb,szagát viszont sose éreztem nem is nagyon figyeltem oda rá.Most viszont tényleg érzek kellemetlen szagot.Nagyon megijedtem.A hasam már nem fáj.De vajon mitől lehet ez?
2011. aug. 9. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A hüvelyi fertőzés nincs életkorhoz kötve. 14 évesen biológiailag nem különbözöl sok mindenben egy felnőtt nőtől. Szerintem szólj anyukádnak, érdemes lenne elmenni gyereknőgyógyászhoz.
2011. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg valami fertőzésed lehet, úgyhogy menj orvoshoz.
2011. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a szomorú helyzet hogy sajnos nincs anyukám..:'(Egyedül nagyon félek nőgyógyászhoz menni.De apuval nem merek erről beszélni.
2011. aug. 9. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet Veled az Anyukád! Nőgyógyászhoz viszont mehetsz egyedül is, Apukádnak csak meg kéne mondanod, hogy mi baj van, és hogy el kell menned nőgyógyászhoz! Ő is meg fogja érteni.
2011. aug. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon félek.:( De úgy érzem enyhülnek a tünetek.Az nem lehet,hogy nem sokára megfog jönni?Mert ezen a héten kellene és mindig is nagyon hasfájós voltam.
2011. aug. 10. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Kellemetlen szagú folyással nem lehet játszani. Menj orvoshoz, mert ha halogatod, sokkal rosszabb lesz.
2011. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem a mamámmal.Azt mondta szerinte felfáztam.Ez lehetséges?Igazából nem tudom eldönteni hogy kellemetlen szagú-e és nagyon kevés van.Nem érezném egyáltalán csak ha nagyon szagolgatom a bugyim.Nem nedvesedik át meg ilyenek.De mindenképp elfogok menni egy nőgyógyászhoz.
2011. aug. 10. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!