Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az, hogy a Hypophysis...

Mi az, hogy a Hypophysis sagittalis 2 mm-rel nagyobb az átlagnál?

Figyelt kérdés
Ma voltam MR-en. Azt írták a leletbe, hogy a hypophysis sagittalis átmérője 2 mm-rel meghaladja a normális érték felső határát. Mit jelent ez? Ez nagyon rossz hír? A neten nem találtam erről semmit! Aki tud valamit segítsen! Köszi
2011. aug. 9. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A hipofízis az agyalapi mirigy. A sagittalis átmérő pedig a nyílirányú átmérő.

Majd az orvos elmondja, hogy mitől lehet.

Miért küldtek el vizsgálatra egyáltalán?

2011. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt egy 3 mm-nél kisebb mikroadenomám! Ami most 4 mm. :( Nem szedek gyógyszert, mert mindkettőtől amit felírtak ( Bromocriptin, Norprolac ) rosszul voltam. Igaz az orvos első nekifutásnak rám küldött 2X1 egészet6 nap! :S Kicsit elkeseredtem, ma jött meg az eredmény. Nem tudom, most mit csináljak. Az endokrinológusom egy igazi majom, arra nem méltat, hogy rám nézzen, mikor hozzám beszél. (háttal ül nekem) Úgyhogy, ez itt a nagy gond...:(
2011. aug. 9. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor keress másik orvost. Sajnos okosabb ötletem nincsen.
2011. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!