Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a neve annak a krémnek,...

Mi a neve annak a krémnek, amit a terhes nök kennek a hasukra, a bör megszakadása végett?

Figyelt kérdés
hali! a bör amikor megnyulik, akkor ilyen heges lessz és van vmi krém rá, ami elmulasztja....na és ebben kéne segitenetek, mert nemtudom a nevét! elöre is köszi
2011. aug. 9. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Altalaban E vitamin kremet kennek, de nem az elmulasztasara, hanem a bor megszakadasanak megelozesere. Sima olivabogyo olaj is megteszi, tokeletes.
2011. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El nem mulasztja semmi az égvilágon a striákat. MEGELŐZNI lehet maximum sok-sok krémezéssel, de erre is inkább azt lehet mondani, hogy akinek alkatilag szakadós a bőre, az hiába keni bármivel, akinek meg nem az, annak akkor sem reped szét, ha nem keni semmivel.


Ha már kialakult, akkor nem sok tennivaló van, idővel elhalványul,d e a csík megmarad.

2011. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszi, és a stria elleni krémek sem használnak? vagy génfüggö az is?
2011. aug. 9. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Én használtam,a Rossmannban vettem.Talán halványított rajta,de nem mulasztotta el.Amúgy genetikus,nekem még a térdemnél is van,vállamnál,hónaljamon,mellem csak striából áll.Idővel szépen kifehéredik,és szerintem nem olyan feltűnő.El kell fogadni nem lehet vele mit tenni.
2011. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!