Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spermicid krémnek van valamily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spermicid krémnek van valamilyen szaga? Illetve aki használt már ilyesmit, annak melyik jött be jobban: kúp, krém, tabletta, egyéb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

mi pharmatex tablettát használunk megszakításos módszerrel.

Én sokkal jobban élvezem így mint gumival.

Tapasztalat talán az, hogy egy picit ragadni fog a punci külseje, és az elején nehezebb lesz a behatolás.

Meg barátnőmet csípte, ha 2 órán belül feldugta a második tabit is.


Ugy írja, hogy mindne közösülés után kell másikat felrakni, de mivel én nem megyek el benne, mi nem teszünk másikat, hanem kihasználjuk a 3 órát, ugyanis addig hat egy tabi.

2011. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szilvásbuktát, mer' azt szeretem!
2011. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: köszi az infót!

Szagról tudsz véleményt mondani?

2011. nov. 7. 10:49
 4/8 Gergo_30F ***** válasza:
mi krémet használtunk, nincs szaga, legnagyobb bánatom az volt, hogy nem lehetett nyalakodni. kicsit talán illúzióromboló, mikor meglátjátok a pasid farkán a krémet, de ezen könnyen túl lehet lépni, nekünk legalábbis könnyen ment.
2011. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gergo_30F ***** válasza:
na jó, van némi szaga, de szerintem jelentéktelen.
2011. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a pharmatexnek nincsen semmiféle szaga.

de ha felteszed, utána a pasid ne nyaljon mert az íze nagyon keserű, vagyis nyalhat, de ugy, hogy a hüvelybejáratot elkerülje, szal csak a csiklodat kényeztesse.

ilyen keserű, meg sós íze van...nagyon sz*r...:S

2011. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Patentex, mert engem a Pharmatex csípett kicsit. (Nem nagyon, de kevésbé kellemes). Szaga ennek sincs, nyalakodni meg felhelyezés előtt érdemes.
2011. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2011. nov. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!