Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi élet mennyire befolyáso...

A nemi élet mennyire befolyásolja a menstruációt?

Figyelt kérdés
Elsőre idióta kérdésnek tűnik,hiszen tudjuk,ha elélveznek az illetőben,teherbe eshet. Én viszont arra lennék kíváncsi,hogy,ha szombaton kellett volna megjönnie barátnőmnek (akkor együtt voltunk),de még ma sem jött meg neki. Természetesen védekeztünk. Mostanában sokat idegeskedik is.
2011. aug. 9. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kellene befolyásolnia.
2011. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne izguljatok még. Sokféle oka lehet annak ha még nem jött meg. Idegeskedés,stressz,hormonzavar stb. Pár napos késés egyébként is belefér.

Ám ha 1 hét múlva se jön meg akkor mindenképp keresse fel a nőgyógyászt.

2011. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Bocs ez lemaradt: ha a barátnődnek szombaton már meg kellett volna jönnie és ti aznap voltatok együtt, akkor semmi ok a pánikra mert nem eshetett szombaton teherbe és ez nincs is hatással a menstruációjára.

Ha megjön majd a menstruációja az 1. naptól számoljatok 15-18. napot (nnna ezeken a napokon jobb ha kerülöd a barátnődet mert ekkor van peteérése ami azt jelenti hogy nagyon könnyen teherbe eshet) és csak ez előtt vagy ez után legyetek együtt.

2011. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,kicsit megnyugtattál. Viszont még mindig nagyon ideges vagyok,hiszen az ő állítása szerint mindig a 28. napon jön meg neki (már 8 éve), és még sosem volt vele ilyen. Ettől ugye még jobban rá stresszel,remélem,csak ennyi lesz a probléma.
2011. aug. 9. 19:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindig védekeztünk,természetesen,sosem szakadt el a gumi. Párszor viszont volt olyan,hogy gumi nélkül kezdtük el úgy 5,legfeljebb 10 percig,azután felhúztam. Tudom,így is simán lehet gáz (előváladék),de mennyi esélye lehet,hogy terhes ebből kiindulva,hogy késik is,meg ez a mondjuk 2-3 alkalom így..??
2011. aug. 9. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem sok. De remélem ez legalább most rádijeszt annyira, hogy máskor 5-10 percig se csináld gumi nélkül.

A csajszi csináljon tesztet. Ha negatív akkor megnyugszik, és megjön a vérzése is.

2011. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mégis mennyi az a nem sok számszerűleg?? Ne haragudj,hogy itt értetlenkedek,de nagyon ideges vagyok miatta. Tudom,hogy igazad van,semmiképp nem fogom legközelebb így,és mindenképpen elővigyázatosak leszünk innentől. Nem is értem,hogy lehettünk ilyen lükék. -.-
2011. aug. 9. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Senki nem tud számot mondani. Van rá esély és kész. Mondjuk pár %.

Csináljon egy tesztet és ne idegeskedjetek tovább, mert nincs értelme.

Attól nem lesz jobb, ha a homokba dugjátok a fejeteket.

2011. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttünk,hogy péntekig várunk. Mivel ez az időszak tényleg nagyon stresszes volt,ez a 3 nap késés akár ennek is betudható. Ha péntekig semmi,egyértelmű a teszt,és a nőgyógyász. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 9. 20:19
 10/12 anonim ***** válasza:

De miért vártok három napot? Addig megöl az idegesség. Minél idegesebb, annál többet késik.

Vesztek egy tesztet és holnap reggel első vizeletből megcsinálj. Nem értem miért kell húzni.

2011. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!