Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációt hogyan hozhatok...

Menstruációt hogyan hozhatok előre? Lindynette-t szedek, most az első levélnél tartok, de már csak 7 tabi van vissza a main kívül.

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 17:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olyanról hallottam, hogy a gyógyszer szedését nem hagyom abba a 21. nap után, nem tartom a 7 nap szünetet, hanem folytatom a következő levéllel azonnal. Így egy hónapig kimarad a menszesz? Vagy ilyenkor hogy van?
2010. jún. 14. 17:16
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem alkoholtól szokott megjönni előbb.mondjuk most már 1hónapja késik:S:S:S

ha késleltetnéd akkor pedig minden nap 2dl citromlé. ha azt akarod hogy előbb elmúljon akkor is 2dl citromlé.

17/L

2010. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék, nem ,,népi praktikákat", köszi.
2010. jún. 14. 17:21
 4/11 anonim válasza:

Igen 1x simán megteheted h nem hagysz 7 napos szünetet hanem szeded tovább. És igen ha nem hagyod abba nem is fog megjönni.

De ha pl. előbb abbahagyod akkor előbb is fog megjönni....

Ha fogigátlót szedsz akkor azért eléggé szabályozható a menses.

2010. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De pecsételő vérzés nem fog lenni?:S
2010. jún. 14. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:
hagyd abba előbb.(pl.ma már ne vedd be
2010. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de akkor ugyanúgy véd majd? megmarad ugyanúgy a fogamzásgátló hatás?:S
2010. jún. 14. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:
igen. hagyd abba hamarabb.
2010. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Igen abbahagyod, tartasz 7 napos szünetet utána megint elkezded szedni.

Véd teljesen jó.

De azért nem véletlen h 21 tabletta van benne. Tehát minden hónapban azért ne játssz vele. De ha pl. elmentek nyaralni stb. előbb vagy épp nem akarod h megjöjjön na akkor arra tökéletes.


Pecsételő vérzés nem lesz tőle ha folyamatosan szeded. Sajnos a fogigátlótól bármikor jelentkezhet áttöréses vérzés az meg teljesen egyénfüggő.

Nem mindenkinél van az sem. Nekem pl. volt. Rendesen szedtem a gyógyszert és úgy megindult , akkor gyógyszerváltás. De itt ugye nem is ez volt a kérdés :)) csak megemlítettem ezt is. h ez független attól h továbbszeded-e vagy sem.


24/L

2010. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első levélnél én ég nem mernék kockáztatni, hogy hamarabb abbahagyjam. Az első megvonásos vérzéstől van a teljes védelem, ha ezt most megsem várod akkor mitől akarod a védettséget. 14 szemet vettél be így teljesen felesleges a gyógyszerszedés, ez nem cukorka amit akkor veszek be amikor akarok. Később néha lehet előrehozni vagy eltolni a mensest, de az első hónapban NEM.
2010. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!