Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszaka durva alhasi fájdalom...

Éjszaka durva alhasi fájdalom baloldalt?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 órán át tartott, lefekvéskor lett igazán borzalmas. Annyira görcsölt vagy nemtudom mit csinált az alhasam bal oldalt, hogy alig tudtam megmozdulni, át akartam fordulni az egyik oldalamról a másikra, de nem tudtam, olyan éles fájdalmat éreztem. Mikor pár másodpercre kicsit enyhült, felültem, hogy hátha jobb lesz, de annyira fájt, hogy már hányingerem volt tőle, gondoltam kimegyek a vécére hányni, de amint megmozdítottam a bal lábam, akkora mértékben sugárzott a fájdalom az alhasam bal oldalába, hogy alig kaptam levegőt, azt hittem ott halok meg. Épp most vannak a piros napok, de fogamzásgátlót szedek, és azóta abszolút nem szokott görcsölni, de még a foggátló szedése előtt sem éreztem ekkora fájdalmat soha (és olyan sem volt, hogy csak abal oldal fájt).

Miután elmúltak a nagyobb fájdalom-löketek, még elalvásig éreztem valami tompa nyomást.

Mi lehetett ez?

19/L


2011. márc. 16. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bal oldalt érzed és a petefészek irányában akkor lehet h petefészek gyulladás. Nem voltál véletlenül felfázva? mert akkor simán lehet. Nekem hála istennek még soha nem volt de a barátnőmnek igen, ő pl alig bírt menni mert folyamatosan szúrt neki. Minél előbb menj dokihoz.
2011. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mokuska04 válasza:
Sajnos ez már velem is előfordult:(Elmentem orvoshoz és kiderült,hogy gyulladásban van a méhem:(
2011. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úristen :S és mi lett utána?
2011. márc. 18. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt minden hónapban átélem,csak én már 20éve.Rendszeresen a mentő visz el,de semmilyen szervi bajon nincs,együtt élek ezzel a fájdalommal.
2011. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!