Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódnom kell ha kimarad a...

Aggódnom kell ha kimarad a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, és lenne egy elég intim kérdésem. Ebben a hónapban 9. napja késik a menstruációm, viszont minden más jele volt (pl. : pattanásos arcbőr, alhasi fájdalom), csak éppen a vérzés maradt el, bár némi hüvelyváladékozást észrevettem. Máskor is volt már olyan, hogy kimaradt, vagy heteket csúszott. Kellene aggódnom? Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2011. aug. 10. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál védekezés nélkül pasival akkor még nem kell agoodnod mert megesik h nem jön meg valamiért rendesen,de a legtöbb esetben kis késésssel,de megjön.
2011. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csinál egy tesztet.

védekezés mellett is lehet terhes valaki.

de késhet még a stressztől meg sokminden mástól is.

nekem mindig pontosan 28 napra jön júniusban full stresszes voltam és 39 napra jött.

elő szokott fordulni néha,de azért nem árt utánajárni.

2011. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!