Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debreceniek!? Klinika, nőgyógy...

Debreceniek!? Klinika, nőgyógyászat

Figyelt kérdés
A klinikán nőgyógyászhoz szeretnék időpontot kérni. Ezt a számot találtam: 52/417-144. Itt szoktatok időpontot kérni? Orvost már választottam, és akkor ez úgy működik, hogy XY-hoz szeretnék időpontot kérni...? Egy adott orvos milyen gyakran rendel? kb 1 nap?
2011. aug. 10. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A telefonszám: 52/255-144 (ez a porta, s itt megmondhatod kit keresel). Ha választottál orvost, akkor először Vele kellene személyesen beszélned, hogy mikor tud fogadni. Már csak azért is tanácsolnám ezt, mert kiszámíthatatlan még akkor is ha előre egyeztetsz vele, hisz bármikor elhívhatják műtőbe vagy szüléshez.

Tudomásom szerint nem minden orvosnak van szakrendelése, de az ambulanciára biztosan be van osztva bizonyos időközönként mindegyik. Ezért célszerű, ha magával az orvossal egyeztetsz először!

Bízom benne, hogy segítettem :)

2011. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!