Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire problémás az, ha...

Mennyire problémás az, ha havi vérzés alatt a Balatonban fürdök?

Figyelt kérdés
már a vérzésem végén vagyok (4. nap), de gondolom ilyenkor még érzékenyebb a hüvelyem bizonyos dolgokra, és nem akarom, hogy esetleg valami fertőzés legyen a vége a strandolásnak... ne piszkáljatok a kérdésem miatt, kérlek! soha nem voltam még nyaralni havi vérzés idején, és így nem tudom, mennyire biztonságos a Balaton...
2011. aug. 11. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. Nagyon könnyű ilyenkor fertőzést összeszedni, mert nyitottabb a méhszáj.
2011. aug. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen úszom, hetente 2-3 alkalommal. Bele esik a menstruáció is sajnos. A negyedik napon én már simán úszom, de volt hogy a harmadik napon is, csak ilyenkor egyel nagyobb méretű tampont teszek fel. Mindig van itthon több féle méret. Egy évtizede úszom így, eddig nem volt semmi problémám miatta.
2011. aug. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
nyugodtan úszhatsz. A balatonban nincsenek piranyák.
2011. aug. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fürdeni akarsz, azt csak tamponnal teheted, de maximum 1 órát legyél vízben, de inkább kevesebbet. Ha kijössz, azonnal cseréld ki a tampont, vagy tegyél be betétet.
2011. aug. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem lesz gond, sokkal inkább kapnál el valami nyavalyát uszodában.
2011. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!