Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondjam anyának? (blablablaa)

Elmondjam anyának? (blablablaa)

Figyelt kérdés

szóval fehérfolyásom van.és én az ilyeneket sosem merem elmondani,meghát az anyám elég pletyós.nem szeretném hogy tudjon róla bárki is a családomon kívül.és azt sem szeretném hogy apa tudjon róla,nem tudom miért.egyszerűen nem szeretném. volt már olyan hogy valamit mondtam anyának hogy ne mondja el senkinek erre hallom hogy elmondta meg még azt is hogy még mondtam is hogy ne mondja el.szerintetek hogy merjek elé állni?vagy várjam meg amikor a mosógépbe rakja a szennyest és akkor úgy is meglátja?mit tegyek?mert ha azt mondom hogy ne mondja el senkinek még inkább elmondja://.

12/L


2011. aug. 12. 14:11
 1/10 A kérdező kommentje:
és normális válaszokat légyszí!
2011. aug. 12. 14:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintme most ki magad a bugyit. Fürdés közben megoldható, nem nagy gond. De tudnod kellene, hogy ez mitől van. Lehet felfáztál, nem?
2011. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14:20 Mi mitől van? Fehérfolyás minden lánynak van, és nem attól lesz, h felfázott, attól max. többet fog pisilni
2011. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fürdés közben nem jó,mert nem szoktam magamra zárni.ha magamra zárom meg gyanakodnak.már 2-3 napja tart hogy sárga,szerintem fehérfolyás.na meg mostmár egyre rondábbak a bugyimon a foltok,meg minden.nincs szaga.
2011. aug. 12. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Mondd el anyukádnak. Az sem tragédia, ha apukád tudja. A lánya vagy.
2011. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak én elég szégyellős vagyok:/.de amikor csak anya lesz itthon velem nagy levegőt veszek és szerintem elmondom.
2011. aug. 12. 14:41
 7/10 A kérdező kommentje:
csak nem szeretném hogy az egész rokonág erről beszéljen.
2011. aug. 12. 15:37
 8/10 anonim ***** válasza:
menstruálsz már? a fehérfolyás általában annak az előjele
2011. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még nem.:]
2011. aug. 12. 17:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet hamarosan menstruálni fogsz. Emlékszem én már nagyon vártam, és én is beparáztam egy kicsit előtte, mert furcsa folyásom volt, nekem is ott volt a szennyesbe a fehérneműm és vártam hogy anyám majd észrevegye, de nem tette szóvá. Aztán egyszer csak megjött..
2011. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!