Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmondjam neki a huvelygombam?

Elmondjam neki a huvelygombam?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint feleve szenvedek vele, sikertelenul. Most ismet kiprobalok egy hatekony modszert. Parommal es edesanyjaval lakunk egyutt. Nekem a gomba miatt nem csak a bugyikat de pizsama alsot is kikene mosni rendszereseggel! O mindig kiakad hogy par napja rajtam van tessek meg hordani.. En hordom mert figyel engem es minden ruham (meg ami piszkos budos is) visszaakarja adni h semmi baja... Nem merem elmondani a problemam neki mert multkor mikor tudott rola(4honappal ezelott) zokogott es ketsegbe volt esve hogy kolteni kell most orvosra meg gyogyszerre? Azota titkolom pedig mar a szeretkezes is fajdalmas, sirtam olykor. Most dietazom, grapefruit cseppet iszok es irtom a gombakat. Sajnos nekem sokszor gyogyszerre sincs penzem ezert vagyok meg mindig gombas. O tudna segiteni de mint irtam multkor vegig bogte az estet.. Paromnak sincs penze. Tanulunk, nappalin, suru oraszamban. Mit tegyek? En magam szivesen mosnam a bugyikat de regi oriasi mosogepuk van ami csak 60fokig mos csak.
2011. okt. 28. 07:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Úristen mit kell azon zokogni...ÉS ha fáj a szeretkezés akkor ne csináld!! meg amúgy se, hát a párodra átmehet sőt, át is fog!! ne hülyéskedj már! teljesen elfertőződhet mindened és már fél éve??? Legalább ha nem mész orvoshoz vegyél canesten combit!! de ha már fél éve e van akkor mindenképp orvos kellene, tök hamar megszűnik szakszerű ellátással, ha meg párod anyja bőg hagy bőgjön az ő baja bőgjön is mert az ezelőttit se szüntettétek meg rendesen biztos a hülyeségi miatt, nehogy már a te egészséged kockáztasd más baromságai miatt, legyen már eszed. Meg milyen orvosra kell költeni? Orvosra nem kell ha háziorvoshoz mész, de sztk-ba se kell ha van tb-d. ÉS az egyikhez legalább le kéne menned.
2011. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
pedig jó lenne ha elmondanád és vére egyszer jól kikezelnének belőle és a szex sem lesz fájdalmas.
2011. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
4 nogyogyasz, sok kup. Nekem most ez a hatekony(es ezt egy orvos se mondta) kura segitene. Rengeteg no szenved gombaval es nem feleve hanem 6-11 eve. Nekem orvos a hasznalhatatlan kupokon kivul semmit se adott es mondott ugy gondoltam jobb ha rendesen utana nezek. Hogy mondjam el neki hogy komolyan vegye es megertse a problemam?
2011. okt. 28. 07:56
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első lépés,hogy jó ideig önmegtartóztatjátok magatokat,és mindkettőtöket kezelik.Ugyanis szerintem azért nem múlik el a gombád,mert a pároddal oda vissza fertőzitek egymást.Ez alap,hogy ilyenkor nincs sex!
2011. okt. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ovszerrel vedekeztunk es heti 1x volt szex illetve o mar kapott kenocsot ami hasznalt neki.
2011. okt. 28. 08:04
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Első vagyok szerintem is fertőzik egymást, a pasikon rengetegszer nincs is tünete a gombának, mikor nekem volt a páromat is kenegettem, 1 hét volt az egész mizéria azóta se jött vissza.
2011. okt. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
ezüst kolloid pár óra elteltével végez a gombákkal a szervezetben. csak ajánlani tudom. egyszer megveszel egy üveggel (2500) és jól tárolva eláll egy jóideig. ha baj van, napi egy kanál, és ennyi. nem minősül gyógyszernek, de sokkal hatékonyabb..
2011. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Elmondjam neki? Es megis hogy?
2011. okt. 28. 08:05
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ha gombád van, akkor ne dugjatok a pároddal!


így csak állandóan visszafertőzitek egymást.


menjetek el MINDKETTEN orvoshoz! kaptok gyógyszert és néhány héten belül kutya bajotok sem lesz.


A bugyimosás meg nem segít, így nem ez a probléma megoldása....

2011. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Úgy hogy figyeljen anyuka, nem kezeltük ki rendesen ezt a hüvelygomba fertőzést, vagy kikezeltetem most és soha többé nem jön vissza vagy szenvedünk tovább( főleg te) és soha nem lesz vége.
2011. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!